Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni BMC Pikap; BMC'nin zırhlı 4x4'ü

BMC; zırhlı, çift kabin, 4x4 özelliğinde yeni bir aracıyla gündeme oturdu.İçişleri Bakanımız, İzmir'de BMC fabrikasını ziyaretleri sırasında bu araç ortaya çıkarılıyor.BMC Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk'ün tanıttığı yeni araç, öncelikle silahlı kuvvetlerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmış.Sonraki etapta sivil kullanıma yönelik versiyonları da yollara çıkacaktır..

BMC Pikap;  kaslı yapısı, düz çizgileri, geniş iç ve dış mekanıyla,  sade tasarımıyla  olumlu görünüyor..

İç güvenlikte başarıyla kullanılabilecek yeni pikap; yetenekleri, yük ve yolcu kapasiteyle orduda sıkça görülebilecek bir taşıt.


Yeni BMC Pikap; 17-22 Eylül 2019 tarihinde, Atatürk Havalimanı'nda  yapılacak Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde (TEKNOFEST) büyük olasılıkla halkın karşısına çıkacak.

Türkiye'de imal edilen minibüs, otobüs ve kamyonlarda 2019 yılı yerlilik oranı nedir?

Araç, yandan Askam'ın efsanevi AS 250 , Hummer (genişliği ve büyük motor bölümüyle) ve Jeep modellerini bir an çağrıştırsa da kendine has bir yapı ve tasarıma sahip.Farlar sıradan görünmekle beraber genel olarak bir çok görev ve yükün üstesinden gelebilecek iyi bir araç var karşımızda.Efsane Geri Dönüyor.Yeni BMC, Çok yakında...

Ön çamurluk üstündeki havalandırma Ford (Ranger) kamyonetlere gönderme yapıyor!
Unutmadan, BMC'nin bu araçtan başka eski Megastar ve  Levend modellerinin yerini alacak rakipleriyle başabaş mücadele edecek bir pikabı daha geliyor..Yakında, onu da göreceğiz..

Türkiye'nin Yerli Otomobilleri Devrim ve Anadol ile Son Gelişmelere Almanlar Fransız Kalmamış!!!

BMC pikabın iç mekanı; göstergeler, direksiyon, otomatik vites ve multimedya ekran gibi ayrıntılarıyla modern ve kullanışlı görünüyor.

Yeni Extender; Bir Zamanların BMC Markalarından MG; Pick up Sınıfında da Var ArtıkKaynak; https://www.facebook.com/bmcotomotiv/
https://twitter.com/tahayasinozturk
https://www.facebook.com/TahaYasinOzturkk
www.bmc.com.tr

4 yorum:

 1. Çok iyi olmuş inşallah sivil kullanımı da olur

  YanıtlaSil
 2. BMC; yeni sahibine geçtikten sonra açıklama yapmıştı; otomotivden savunmaya iş makinalarından traktöre motora kadar bir çok alanda araç üretmek istediğine dair.İzmir fabrikası yenilendi, Karasu da inşaat sürüyor.. Ve yeni araçlar ortaya çıkıyor-çıkacak.. Biraz daha hızlanmalılar..

  YanıtlaSil
 3. Bmc çok güzel bir pikap yapmış. Ancak farları ampul far yerine tam far yapsa daha güzel olur. Bu pikap ı fotoshop yaptım bir sitede. Bir inceleyin isterseniz :)
  http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7356842#7356842

  YanıtlaSil
 4. SUV olarak güzel görünüyor.Tabbi ilk amaç kamu ve ordu olabileceğini düşünürsek tasarım sade ve
  belki biraz sıradan diyenler olabilir ama bence güzel araç. Ve çok daha iyi de olabilir..

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..