Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Tekin Arge'nin Sedan Otomobilden Sonra HB, SW, Coupe ve Pick up Çalışması da İlgi Görüyor

Sert görünüşlü, dolgun ve çekici bir sedanla Tekin Arge'yi tanımıştık.Köpek balığını çağrıştıran otomobilin çift kabin ama çekici bir otomobil havasında  pikap ağabeyi, motor bölümü hariç üzerinde örtüsü bulunan ancak alçak tavanıyla ve sıra dışı ön tasarımıyla kardeşi, sade ama akıcı çizgilere sahip diğer kardeşleriyle Tekin Arge Ailesi büyüyor..

"Tasarım önce hayalle başlar" ve "Destek Ver, Hayata Geçsin" sloganlarıyla  internet sitesinde ziyaretçilerini karşılayan Tekin Arge;  Dört kapılı sedan projemizi üç motor seçeneğiyle sunmayı planlıyoruz. Projenin tasarımı sportif ve sıradanlıktan uzak olmakla birlikte Türk tarzını ve kimliğini yansıtmaktadır, diyor.


http://teginarge.com/ adresli internet sitesinde birbirinden farklı, bir birinden  değişik ve hoş araçlar var.

TEGİN AİLESİ; Motor seçeneklerini üçe indirip elektrikli, içten yanmalı  ve hibrit modeller  imal etmeyi  planlarken (gelecek desteklerle) hedeflerinin tümünü gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor...

Tegin ArGe'den, Tegin Sedan; Özgün Tasarım, Yerli Otomobil

Tekin Arge; C Sınıfı Sedan,  C Sınıfı Station Wagon, C Coupe, C Sınıfı Zırhlı Polis Arabası,
SUV, Çift Kabin Kamyonet, Elektrikli L7 Sınıfı Araç, Keyif Arabası, Katun, Minibüs,Elektrikli Skotter, Elektrikli Motosiklet olmak üzere


Tegin Arge; hazırladığı minibüs projesi için şunları yazmış internet sitesinde;" Hem ticari hemde kişisel olarak kullanılabilecek bu modelimizde ön gördüğümüz şekilde büyük aile yapısına hitap edecek nitelikte olmasıdır.


Desteklendiğimiz takdirde bu öngörü eskizleri projelendirilip üretilecek. Dış ve iç tasarım marka kimliğini ve vizyonumuzu yansıtarak tasarlanmıştır. "


Türkiye'nin İlk Yerli Mekanum Tekerlekli AracıKaynak, http://teginarge.com/
https://www.youtube.com/channel/UCJJ0ZH8eNJ7_XCAkyPSOgoQ
https://twitter.com/kutayeyp

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..