Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Maksimum performans ve yakıt ekonomisini bir arada sağlayan çözümler arayan çiftçiler için geliştirilen yerli üretim TD4.100F serisi ile eşsiz ölçüleri, güçlü ve ekonomik motoru beraberinde hem verimi hem de konforu yükselten donanımlarıyla TTJ Limited Edition serisi fuarın dikkat çeken traktörleri arasında yer alıyor.

 TürkTraktör markalarından New Holland, İzmir AgroExpo 2020’de yüksek performans ve teknolojiyi bir arada sunan üstün özellikli traktörlerini, çiftçilerin çalışma alanlarındaki verimliğini artırmak üzere tasarlanmış tarımsal ekipmanlarını ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.


New Holland, fuarda 1.500 m²’lik standında sergilediği ve çiftçileri modern tarıma taşıyan geniş ürün gamıyla, lider marka olmanın farklılığını ziyaretçilere bir kez daha hissettiriyor.

Verimi artıran en teknolojik ürünler New Holland standında 
New Holland standında bu yılın en dikkat çeken ürünü, Türkiye’nin bir ilki olan yerli üretim otomatik dümenleme sistemine sahip traktörler serisi New Holland MasterDrive traktörler. 
Uydu destekli otomatik dümenleme sistemine sahip bu traktörler, Türkiye’de en çok 


kullanılan 90-110 beygir gücüne sahip modeller olarak ülke çiftçisiyle buluşturuluyor. 2,5 cm gibi yüksek bir hassasiyet ile çalışmaya imkan tanıyan ve fabrika çıkışlı bir özellik olarak sunulan otomatik dümenleme sistemi, tarımsal faaliyetlerde kullanılan tohum, ilaç ve gübreden yakıta kadar tarımsal girdilerin gerektiği kadar kullanılmasını ve toplam maliyetin düşürülmesi sağlıyor.

New Holland MasterDrive, bu teknolojinin yerli üretim olarak fabrika çıkışlı sunulmasıyla aynı zamanda parça fiyatı ve bakım tarafında da kullanıcısına avantaj yaratıyor.

New Holland, bahçelerde performansı ve konforu bir arada sunuyor
Bahçe traktörleri denince ilk akla gelen marka olan New Holland standında çiftçilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış farklı özelliklerde bağ bahçe traktörleri de beğeniye sunuluyor. Maksimum performans ve yakıt ekonomisini bir arada sağlayan çözümler arayan çiftçiler için geliştirilen yerli üretim TD4.100F serisi ile eşsiz ölçüleri, güçlü ve ekonomik motoru beraberinde hem verimi hem de konforu yükselten donanımlarıyla TTJ Limited Edition serisi fuarın dikkat çeken traktörleri arasında yer alıyor. 

2019 İzmir fuarında yapılan lansmanın ardından kısa sürede çiftçilerin beğenisini kazanan T580 B bahçe serisi traktörler ise bahçe traktörleri arasında açık ara en çok tercih edilen ve 2019 yılında toplam pazarda en çok satılan 4. model olarak fuarda çiftçiler ile buluşuyor.

New Holland’ın tarımsal ekipmanlarının en yeni modelleri verime verim katıyor
İzmir AgroExpo 2020’ye tarımsal ekipman konusunda da çok donanımlı bir ürün gamıyla gelen New Holland, tanıtım alanında toprak işleme makinesinden, ekim makinesine, küçük balya makinesinden büyük balya makinesine, silaj hasat makinesinden, biçerdövere çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun, modern ve yüksek teknolojili tarımsal ekipmanları bu standında sergiliyor. 

Yenilenen özellikleriyle çiftçiyle ilk kez İzmir’deki fuarda buluşan New Holland Big Baler Plus serisi büyük balya makineleri, pazardaki başarısını daha da arttırmaya hazırlanıyor. Yeni modelin en öne çıkan yeniliği olan patentli LoopMaster bağlama grubu, daha sıkı düğümler atılmasını sağlayarak, balyanın dağılma olasılığını en aza indiriyor. Bağlama grubunun diğer bir önemli avantajı ise tarla yüzeyine veya balya içine daha az atık ip karışmasını sağlaması. Bu yeni özellik sayesinde çiftçiler hem daha az ip tüketirken aynı zamanda çevrenin korumasına da daha fazla katkıda bulunuyorlar. 


TÜRKTRAKTÖR’ÜN ANKARA FABRİKASI’NDA ÜRETİLEN
NEW HOLLAND’IN YERLİ ÜRETİM KAZICI YÜKLEYİCİLERİ
KULLANICILARIYLA İLK KEZ İZMİR AGROEXPO 2020’DE BULUŞUYOR


TürkTraktör’ün Ankara fabrikasına yaptığı ek yatırımla artık kullanıcılara ‘yerli üretim’ damgasıyla sunduğuNew Holland B serisi kazıcı yükleyiciler, İstanbul’da yapılan tanıtım toplantısı sonrasında ilk kez İzmir AgroExpo 2020’de kullanıcıların ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

Üstün özellikli traktörleriyle Türkiye pazarının lider markası olan New Holland, İzmir AgroExpo 2020’de sergilediği ve kullanıcısına daha çok verim ile konfor sunan üstün özellikli iş makineleriyle, bu alanda da iddialı ürünleri olduğunu ziyaretçilere bir kez daha gösterdi.
New Holland iş makineleri standının en çok dikkat çeken ürünleri ise TürkTraktör Ankara fabrikasının üretim bantlarından ‘yerli üretim’ damgasıyla indirilen ve Türkiye’deki kullanıcılara sunulan New Holland B serisi kazıcı yükleyiciler.


New Holland B Serisi Kazıcı Yükleyiciler artık ‘Yerli Üretim’ damgası taşıyor
B110B ve B115B modelleri ile artık üretimi Türkiye’de yapılan New HollandB serisi kazıcı yükleyiciler, performans söz konusu olduğunda 110 hp motor gücü ve 516 Nm motor torku ile bir adım öne çıkıyor. 
Turbo-intercooler hava emiş sistemi ve common rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip son teknoloji motoru sayesinde yüksek performans sanıldığının aksine düşük yakıt tüketimi ile sağlanıyor. Birbirinden üstün özellikleri bir arada sunan yerli üretim kazıcı yükleyiciler, kullanım kolaylığı ve kabin içi konforuyla da operatörlerin zorlu saha şartlarını yaşamaması için her detay dikkatle düşünülerek tasarlandı.
Kompakt Tasarım, Üstün Performans’ın buluşma noktası:C Serisi Mini Ekskavatörler
New Holland iş makineleri standında ziyaretçileri aynı zamanda, iş makineleri ürün gamında ayrıcalıklı bir yere sahip olan C Serisi Mini Ekskavatörlerle de karşılıyor. 
New Holland C Serisi mini ekskavatörler 1,7 ila 6 ton aralığında değişen ürün gamı; tenteli, kabinli modelleri ve konvansiyonel, kısa veya sıfır kuyruk yapısına sahip özel versiyonları ile peyzaj, tarım, inşaat, kentsel çalışmalar, bağ-bahçe çalışmaları, drenaj çalışmaları gibi birçok farklı çalışma alanında tercih ediliyor. 

New Holland iş makineleri standında ziyaretçilere, TürkTraktör’ün kullanıcıların mekanizasyona erişimini kolaylaştırmak adına hayata geçirdiği farklı çözüm ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilendirmeler de yapılıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..