Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Elektrikli Hyundai , Duygusal Sportiflik Vurgusuyla; Prophecy

Yerli i20, makyajlı i30 ve Propheciy Konsepti beraber otomobilseverlerin karşısına çıkacak.Hyundai Prophecy, markanın yeni nesil tasarım felsefesinin yeni durağı olacak.Bu yeni konsept ile birlikte aerodinamizm, sportiflik ve inovasyon ön planda tutuluyor.Elektrikli konsept otomobil, Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Hyundai Motor Company, yeni elektrikli konsepti Prophecy’i Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor. İzmitte üretilecek Yeni i20, makyajlı i30 ve Prophecy konseptiyle fuara damgasını vuracak olan Hyundai, ağırlıklı olarak yeni tasarımlarıyla ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

Markanın “Duygusal Sportiflik” mottosuyla yola çıktığı yeni tasarım felsefesinin bir başka yansıması olan Prophecy, aynı zamanda aerodinamizm açısından da yenilikler sunuyor.
İngilizce kelime anlamı “Kehanet” olan “Prophecy”, aerodinamizmi artıran geniş arka spoyleri ve öne doğru akıcı bir şekilde ilerleyen zarif çizgileriyle harika bir siluet sunuyor. Arkada yer alan entegre spoylerin üzerindeki piksel özellikli lambalar ise görselliği zirveye taşıyor. 
“Prophecy trendleri takip etmez” diyen Hyundai Global Tasarım Merkezi Başkanı SangYup Lee, aynı zamanda konsepti ikonik çizgileriyle zamana karşı koyan bir tasarım harikası olarak yorumluyor. Ürün yelpazesini genişletmeyi amaçlayan Hyundai, elektrikli otomobillere olan yenilikçi yaklaşımını da devam ettiriyor.

Hyundai Prophecy EV konsept, 3 Mart'ta Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda tüm dünyaya tanıtılacak. Hyundai Motor Company, elektrikli otomobilleri, yeni tasarım çizgileri ve teknoloji şovlarıyla insanlığa odaklanacak.

5 yorum:

 1. Tesla ile Porsche karışımı gibi birşey olmuş bu

  YanıtlaSil
 2. Hyundai'den çok Porsche olmuş ya bu

  YanıtlaSil
 3. Karanlık fotoğraflarından mıdır bilmiyorum ama çok çirkin hissine kapıldım bu araç için.

  YanıtlaSil
 4. Bence yuvarlak hatları, çamurlukları vs arkadan 911'leri falan anımsatıyor. Marka yazmasa Porsche konsepti derdim.

  YanıtlaSil
 5. Bu aracın Hyundai olduğuna inanmak çok zor. Haberde adı yazmasa herkes Porsche yada Tesla zanneder

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..