Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

BMC'nin İzmir Fabrikası'nda adı BMC olmayan elektrikli araçlar!!!!

BMC'nin yenilenen İzmir Fabrikası'nda neler oluyor?Firma, mevcut araçlarının yanına yenilerini eklemek için uğraşa dursun, fabrikasında kendi üretimi olmayan, 2020 model dört araç dikkat çekiyor.


Yerli elektrikli araç firması Tragger'in araçları BMC Fabrikası'nda göreve başladı!
TRAGGER Yeni Nesil Elektrikli Hizmet Araçları Transfer serisi, Türkiye’nin en modern üretim tesislerinden biri olan BMC Pınarbaşı Fabrikası’nda kullanıma sunuldu. Teslimatı gerçekleştirilen 4 adet TRAGGER T-Car, önemli heyet ve misafirlerin tesisi gezmeleri amacıyla kullanılacak.

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC, önemli heyetler ve misafirlerin güvenli ve konforlu şekilde gezdirilebilmesi için TRAGGER Yeni Nesil Elektrikli Hizmet Araçları’nı tercih etti. 1964 yılında İzmir Pınarbaşı’nda kurulan 250 bin metrekarelik alana kurulu fabrika, Türkiye ve Avrupa’nın en modern üretim tesislerinden biri. Yıl boyunca pek çok Türk ve uluslararası üst düzey misafir ağırlayan BMC, Pınarbaşı tesislerinde kullanmak üzere, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde ‘İyi Tasarım Ödülü’nü almaya hak kazanan yüzde 100 elektrikli, yerli ve milli TRAGGER T-Car’dan 4 adet satın aldı. 
Transfer Serisi Aracı T-Car büyük tesisler için ideal çözümler sunuyor
BMC tarafından kullanılacak olan T-Car; fabrikalar, turistik tesisler, oteller ve tatil köylerinde personel ve yük taşıma özelliğine sahip. Etkileyici dış görünümüyle T-Car öndeki LED farları ve arkadaki stop grubu tasarımıyla rakiplerinden hemen ayrılıyor. Benzersiz diz mesafesi ve geniş olduğu kadar konforlu koltuklarıyla üst seviyede yolcu konforu sağlayan araç, kullanıcıların istediği her özelliğe kolayca erişebilmesiyle kullanım rahatlığı konusunda da iddialı.

TRAGGER’de yüksek seviyede verimlilik, 7,4 kW AC fırçasız elektrik motoru ile elde ediliyor. Verimli aktarma organları ve hafif yapısı sayesinde sorunsuz, kesintisiz ve uzun hizmet süresi elde edilen T-Car, yüksek kapasiteli on board şarj ünitesi ile de hızlı akü dolumu sunuyor. Yüksek dayanımlı alüminyum şasinin getirdiği hafiflikle T-Car’ın kullanımı kolaylaşırken ayrıca manevra kabiliyeti de rakiplerine kıyasla oldukça ileri seviyede. Üç farklı şasi boyu ile üretilen T-Car’ı 2’den 10 koltukluya kadar sipariş etmek mümkün.

1 yorum:

  1. BMC bin benzer bir aracı yok, yerli bir markanın terli bir marka alması bence güzel bir yaklaşım. Yöneticileri tebrik etmek gerekir.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..