Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Sağlamlığı, tasarımı ve kullanıcı dostu teknolojileriyle SUV’un Öncüsü Nissan Qashqai Yine LİDER!

11 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli olan Nissan Qashqai, SUV pazarının toplam 14 bin 823 adet olarak gerçekleştiği Şubat  ayında, 1.331 adetlik satışı ile C-SUV segment liderliğine oturdu. Şubat ayında satılan her 100 otomobilden yaklaşık 3 tanesi Nissan Qashqai oldu.


Nissan fuarda

 

Nissan markası olarak 2021 yılına iyi başladıklarını belirten, Şubat ayı C-SUV liderliği ile pazar beklentilerini karşılamaktan mutlu olduğunu dile getiren Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri, Nissan Qashqai’nin sınıfında güçlü bir model olduğunu, Türkiye’de segmentinin öncüsü olarak tercih edilmeye devam edeceğini söyledi. Doğueri, “Nissan Qashqai’nin yeri hepimiz için ayrı, yeni yıla hızlı bir şekilde başladık ve kampanyalarımız ile Nissan Qashqai satışlarımız hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyor.” dedi.


Nissan fuarda


Nissan Qashqai, akıllı park asistanı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı arka çapraz trafik uyarı sistemi, akıllı yorgunluk algılama sistemi gibi birçok Nissan Intelligent Mobility özelliğiyle de güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

2 yorum:

  1. Gerçekten Nissan Qashqai kendini aşan bir araç oldu. segmentinde bence rakibi yok desek yeridir. Bu övgüyü hakediyor bence de

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Katılıyorum..Bir de ikizi Renaault Kadjar a rağmen satışlar açısından :)

      Sil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..