Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Mercedes Benz'den Concept EQT. Yeni T Serisi Yakında

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, Concept EQT’nin Dünya Lansmanı’nı 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü Türkiye saatiyle 12.00’de (11.00 CEST), Mercedes me medya platformunda online olarak gerçekleştirecek. Etkinlikte tanıtılacak olan bu konsept araç, küçük hafif ticari segmentinde satışa sunulacak Yeni T-Serisi’nin öncüsü olarak konumlanıyor. Mercedes-Benz’in “Önce Elektrik” stratejisine uygun olarak tasarlanan Concept EQT ise tamamen elektrikli olacak.
Efsanevi profesyonel kaykaycı Tony Hawk, farklı sosyal medya kanalları aracılığıyla Concept EQT hakkında detayları paylaşırken, Daimler Baş Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener ve Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı Marcus Breitschwerdt, Concept EQT’nin öne çıkan özelliklerini ve küçük hafif ticari segmentindeki elektrikli geleceğe dair merak edilenleri bu etkinlikte paylaşacak.

Concept EQT’nin tüm detaylarının tanıtılacağı etkinlik https://media.mercedes-benz.com/concepteqt adresinden takip edilebilecek.

Etkinlikte tanıtılacak olan Concept EQT, yakında yollara çıkacak Yeni T-Serisi’nin elektrikli versiyonuna dair detayların ön gösterimi olacak. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, yeni geliştirilen küçük hafif ticari modeliyle, V-Serisi’nde elde edilen deneyimi kompakt bir formata aktarıyor ve küçük hafif ticari segmentine yeni bir kalite düzeyi getiriyor. Concept EQT’nin geniş ve değişken iç mekanı, çekici tasarım ile Mercedes-Benz’in ayırt edici yüksek standartlardaki konfor ve güvenlik elemanlarını da sunuyor.Concept EQT, küçük hafif ticari segmentinde yeni bir bütünsel tasarım ortaya çıkarıyor. Bu araç ile Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, müşterilerine sunduğu araç portföyünü genişletiyor. Concept EQT, ailelerin ve aktif sosyal kişilerin Mercedes-Benz dünyasına adım atmasını sağlayacak çekici bir giriş seviyesi modeli olarak konumlanacak.


4 yorum:

 1. Mercedes yavaş kaç tane aliyon Samsung tan daha hızlı model çıkarıyor

  YanıtlaSil
 2. Mercedes coştu valla arka arkaya elektriklileri açıkladı hepsi de çok güzel araçlar.

  YanıtlaSil
 3. Mercedes mühendislerinin çok önceden beri otomobil sektöründe konfor, performans ve teknoloji konularındaki yeteneklerini gördükten sonra elektrikli otomobillerde bu kadar ağırdan almasını anlamak çok güç.

  YanıtlaSil
 4. Bu araç, Renault-Nissan-Mitsubishi ile ortak bir çalışma olabilir.Citan gibi..Veya onun elektrikli ve yeni versiyonu gibi!

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..