Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Airbus Corporate Jets (ACJ), ismi açıklanmayan bir müşteriden ek bir ACJ319neo siparişi aldı.

 Bu sipariş, geniş kabini ve kıtalararası menzili ile benzersiz bir uçuş deneyimi sunan uçağın pazardaki çekiciliğini vurguluyor. ACJ319neo, CFM International’ın LEAP-1A motorlarıyla güçlendirilecek.12 ACJ320neo Ailesi müşterisi, şimdi 6 adet ACJ319neo da dahil olmak üzere toplamda 16 adet sipariş verdi.ACJ Başkanı Benoit Defforge, “ACJ319neo için yeni bir sipariş almaktan dolayı mutluyuz. Müşteriler, kıtalararası rotalarda uçarken ferah bir kabinde seyahat etmenin keyfine varacaklar. ACJ319neo, sağlam bir güvenilirliğe sahiptir. Müşteriler, olağanüstü konfor ve daha fazla yolcu kapasitesinin yanı sıra daha düşük bakım ve eğitim maliyetleri ve daha yüksek katma değer sağlamasından dolayı geleneksel iş jetleri ile benzer işletme maliyetlerinden yararlanacak” dedi.


Sekiz yolcu ile 12,500 km veya 15 saat uçabilme yeteneği ile ACJ319neo, dünyanın çoğu yerine kesintisiz ulaşım sunuyor. ACJ319neo’nun teslimatları 2019 yılında başladı ve hali hazırda 3 adedi, üç müşteri tarafından işletilmektedir.
ACJ320neo Ailesinin bir parçası olan ACJ319neo’da herhangi bir iş jetine kıyasla sunulan en ferah kabin, geniş kabinli rakip uçaklarla benzer boyuttadır. ACJ320neo Ailesi, ayrıca Airbus mirasının bir parçası olarak daha düşük bakım ve eğitim maliyetleri sayesinde benzer işletme maliyetleri sunar. Yakıt, navigasyon ve iniş ücretleri ile birleştirildiğinde benzer bir toplam maliyet sağlar ve aynı zamanda daha düşük karbon ayak izine sahiptir.


Şuana kadar dünya çapında yedek parça ve eğitim merkezi ağı tarafından desteklenen 13.000’den fazla Airbus uçağı teslim edilmiştir ve Airbus, kurumsal jet müşterilerine bu alanda benzersiz bir destek sağlamaktadır. Airbus kurumsal jet müşterileri ayrıca, “one call handles all” Kurumsal Jet Müşteri Hizmetleri Merkezi (C4you), özelleştirilmiş bakım programları ve ACJ Servis Merkezi Ağı gibi özel ihtiyaçlara göre uyarlanmış pek çok hizmetten de yararlanmaktadır.Dünyanın en modern ve kapsamlı kurumsal jet ailesine sahip Airbus Corporate Jets (ACJ), müşterilerinin, benzersiz ve kişiselleştirilebilir geniş kabin seçenekleri arasından tercih ettiği boyutta, arzu ettikleri konforu seçmesine imkan tanır ve onlara benzersiz bir uçuş deneyimi sunar.


Zorlu ortamlarda bile çok yönlülüğünün göstergesi olarak, Antarktika da dahil olmak üzere her kıtada 200’den fazla Airbus kurumsal jet uçağı hizmet vermektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..