Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Çalışanlarına Teşekkür

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, düzenlediği hizmet yılı ödül töreni ile 5, 15, 20 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 982 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti. İcra Komitesinin de katıldığı tören, COVID-19 önlemleri dikkate alınarak ilgili çalışanlar ile birlikte gerçekleştirildi. 


Türkiye’nin üretim ve ihracat liderleri arasında yer alan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak görüyor. 2021 yılı itibari ile 728 çalışan 5 yılını,  59 çalışan 15 yılını, 179 çalışan 20 yılını ve 14 çalışan ise 25 yılını tamamladı. Bu yıl ilk kez 2 çalışan 30 yılını tamamlamış oldu. 

Törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo “ Toyota'nın Türkiye'deki  uzun geçmişine tanıklık etme fırsatına sahip olan ve  7. Nesil Corolla’dan yeni CHR ve 12. Nesil Corolla’ya kadar şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, sağlık ve başarı dolu yıllar diliyorum. Kaliteyi ve verimliliği koruyarak üretime devam edebilmemiz için lütfen deneyimlerinizi genç nesille paylaşınız. ’’ ifadelerini kullandı.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..