Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Erkunt ve Agroexpo

Nimet 70 Meyveci CRD,  Kısmet E-B ve Capra'lı Erkunt Traktör, Tarım Fuarı’nda Egeli Çiftçilerle Buluştu.. Ege Bölgesi’ne verdikleri önemin altını çizen Erkunt Traktör Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı Yasin Atgüden, bir kez daha üreticilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Ege Bölgesi’nde ön planda olan Meyveci Serisi’nin ilgi gördüğünü dile getiren Atgüden, “Ege’de bahçe tarımında kullanılan M Serisi modellerimize sürüngen vites özelliğini ekledik. Sürüngen vites özelliği olan traktörümüz, saatte 160 metre ile 250 metre arasında yol kat ediyor. Özellikle bahçe tarımı yapan çiftçilerin yeni alan açmak için kullandığı taş kırma makinesi bu özelliğe sahip bir makine. M Serisi modellerimiz, taş kırma makinesi gibi, aynı hızda ilerleyerek çiftçilerin işini kolaylaştırıyor. Ayrıca, üzüm kurutma sergisi işlemi ve tütün tarımı yapan üreticiler de bu özelliğe sahip traktörümüzü tercih edebilir” ifadelerini kullandı.

EGELİ ÇİFTÇİLER ERKUNT’U TERCİH EDİYOR
Çiftçileri ile yıllardır hem satış hem de satış sonrası hizmet noktalarında güvene dayalı ilişkiler geliştirdiklerini aktaran Atgüden, “Bizim için bu fuarın anlamı çok büyük. Egeli çiftçiler ile yeniden bir araya gelmek, fikirlerini ve taleplerini dinlemek bizim için çok kıymetli” dedi.

ERKUNT’TA YENİLİKLER BİTMİYOR
Ege Bölgesi'nin potansiyel olarak tarımın en önemli üretim alanlarından biri olduğunu kaydeden Yasin Atgüden, “Erkunt olarak biz de bu bölgeyi ve çiftçilerin değişen, gelişen taleplerini yakından takip ediyoruz. Nimet 70 Meyveci CRD modeline yeni eklenen sürüngen vites özelliğinden tutun da, geniş izli Kısmet E-B’ye kadar tüm ürünlerimiz Ege’den gelen talep ve istekler doğrultusunda geliştirildi. ” diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..