Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Renault, IAA Mobility 2023’te Yeni Grand Kango ve Yeni Scenic E-Tech Elektrikli Modellerini tanıtacak

4 Eylül Pazartesi günü saat 10.50'de (Türkiye saati ile) gerçekleşecek Renault basın toplantısı, fuarla eş zamanlı olarak events.renault.com adresinde canlı olarak yayınlanacak.Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi de deneyimlenebilecek.


 

 


Renault, 4 Eylül’de basın günü ile başlayarak 8 Eylül'e kadar gerçekleşecek olan Münih'teki IAA Mobility 2023’e A2 salonunda yer alan standıyla (B40) katılım sağlayacak. Renault, fuarda Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını gerçekleştirecek.  Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek.

Renault’nun 4 Eylül saat 10.50'de (Türkiye saati ile) fuarda düzenlediği basın toplantısı, events.renault.com adresinde canlı izlenebilecek. 5 Eylül’de de Renault standında yeni Grand Kangoo modeli sergiye çıkacak.

 

Münih Odeonsplatz'ta “Elektro pop rnlt”” adındaki ikinci bir Renault standı, IAA Open Space’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Renault bu alanda; Yeni Scenic E-Tech Elektrikli, Yeni Rafale, Yeni Espace ve Austral olmak üzere yeni modellerini sergileyecek. 


IAA Mobility 2023'te Renault programı:

 

4 Eylül Basın günü 

IAA Zirvesi

4 Eylül

Salon 2'de Renault standı

Sabah 10.50'de yeni Scenic E-Tech Elektrikli tanıtımı ve basın toplantısı

 

5-8 Eylül Ticari günler

IAA Zirvesi

5 - 8 Eylül

Salon 2'de Renault standı

5 Eylül: Yeni Grand Kangoo gösterimi

 

5-10 Eylül Halk günleri

IAA Açık Alan (ücretsiz giriş)

Tüm araçlarda test etmek üzere Renault interaktif müzik yarışması için R Live SongPop

R Live DJ seti 

Odeonsplatz'ta elektro pop rnlt

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..