Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

23 lüks araç, emniyette göreve başladı

 İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürlüğünün organize suç örgütlerine karşı gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirilen 23 aracın mahkeme kararınca emniyete verildiğini açıkladı. Bakanımız Sayın Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, göreve başladıkları ilk günden itibaren Türkiye'nin huzuru için çalıştıklarını belirtti.
İstanbul Emniyet Müdürlüğünün organize suç örgütlerine karşı gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirilen 23 aracın mahkeme kararınca emniyete verildiğini kaydeden Bakanımız Sayın Yerlikaya, "Artık bundan böyle bu araçlar suç örgütlerinin değil, polisimizin emrinde, milletimizin hizmetinde olacaktır.
 Ülkemizin huzuru için canla başla çalışan kahraman polislerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz ve huzurumuz daim olsun." ifadelerini kullandı.

Kaynak / Alıntı; https://www.icisleri.gov.tr/
https://www.istanbul.pol.tr/
https://www.icisleri.gov.tr/suc-orgutlerine-yonelik-operasyonlarda-ele-gecirilen-23-arac-mahkeme-karariyla-emniyete-verildi
https://www.istanbul.pol.tr/Su%C3%A7%20%C3%96rg%C3%BCtlerine%20Y%C3%B6nelik%20Operasyonlarda%20Ele%20Ge%C3%A7irilen%2023%20Ara%C3%A7%20Mahkeme%20Karar%C4%B1yla%20Emniyete%20Verildi-merkezicerik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..