Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Hibrit Skywell HT-i ve Leap C10 HEV, yakında

Yüzde yüz elektrikli Skywell ve Leapmotor modellerini Türkiye yollarına çıkaran Ulu Motor, Skywell markasında HT-i modelinin, Leapmotor markasında ise C10 modelinin hibrit versiyonlarını 2024'ün ikinci yarısında Türkiye'de satışa sunmayı planlıyor. Ulu Motyor, daha önce de Proton ve Avia'yı da Türkiye'ye getirmişti.Ulubaşlar Grubu bünyesinde 2004 yılında kurulan ve otomotiv sektöründe 21 ülkede marka temsiliyet faaliyetlerini yürüten Ulu Motor, Türkiye’de yeni yürürlüğe giren ve elektrikli araçları kapsayan yeni tebliğe yönelik çalışmalarını sürdürürken, yeni modellerle de kullanıcılarını buluşturacak. Kuruluşunun 20. yılında yoluna mevcut modellerine ek olarak SUV hibrit modelleri de ekleyerek devam edecek.


 


Skywell SUV HT-i ile Yenilikçi Hibrit Teknolojisi


Skywell, tamamen elektrikli ET5 LR modelinin başarısının ardından hibrit teknolojisine yeni bir adım atıyor. SUV gövde tipiyle sunulan HT-i modelinde benzinli ve elektrikli motorun mükemmel kombinasyonunu sunarken, yüksek kapasiteli elektrikli motoruyla günlük kullanımlarda 200 km'ye kadar elektrikli kullanım menzili sağlıyor. Sürdürülebilirlik ve performansın mükemmel bir dengede buluştuğu HT-i modeliyle elektrikli araç sahipliğinde kararsız kalanlara yönelik ara bir çözüm sunuyor.


 


Leapmotor C10: Yeni Nesil Akıllı Hibrit


3.0 tasarımıyla yeni nesil akıllı teknolojiler sunan  Leapmotor'un hibrit C10 modeli; güvenlik ve performansıyla da güçlü yapısını gözler önüne seriyor. Avrupa için özel olarak tasarlanmış bir SUV olan bu model, EREV (Extended Range Electric Vehicle) olarak adlandırılan teknoloji ile kullanıcılarına çevre dostu bir sürüş deneyimi sunmayı hedefliyor.Türkiye'nin önde gelen otomotiv servis sağlayıcılarından Ulu Motor, 20 yeni servis noktası için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kısa zamanda hazırlıklarını sonuçlandırarak daha yaygın bir servis ağıyla, daha kapsayıcı bir şekilde yer almak ve gelişmiş ve akıllı teknolojileriyle de gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir mobilite dünyası oluşturma yolunda önemli adımlar atıyor.


 

6 yorum:

 1. Elektrikli araçlar çöp olacak bence. Yine en iyisi benzinli araç.

  Evren

  YanıtlaSil
 2. Plug in hybrid pismanliktir.
  Bunlarin elektrik menzilleri cok kisa ve hemen bitiyor sonra klasik motora kaliyorsunuz ve o motora da bir de bataryalarin yukunu tasitiyorsunuz.
  Pismanim yani

  YanıtlaSil
 3. Şarj edilebilir hibrit’in hiçbir anlamı yoktur. Toyota modeli kendini şarj eden modeller zaman ve yakıttan tasarruf sağlar.

  Harun

  YanıtlaSil
 4. İki ayda bir kanun daha yaparlar, hybrid de sıkıntı olur. Ülke o kadar öngörülemez bir şekilde gidiyor ki, yabancı firmalar boykot etse yeridir.

  YanıtlaSil
 5. Servis Yoksa su ile giden araba getirseler almıyorum

  Arda Ali Tek

  YanıtlaSil
 6. Devletin hangi aracı ürettiğine bakıp, geleceğin ne tür araçlarda olduğunu anlaya bilirsiniz.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..