Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

YENİlendi Nissan Qashqai; daha cesur, daha sportif

Nissan Qashqai ile öncülük ettiği crossover segmentinde standartları belirlemeye devam ediyor. Segmentinde çıtayı daha da yukarı taşımayı hedefleyen Qashqai önemli ileri teknoloji yeniliklerin yanı sıra son derece çekici dış görünüşe ve daha prestijli bir iç ambiyansa kavuştu. Yenilenen Qashqai’nin Avrupa dijital lansmanı 17 Nisan’da gerçekleştirildi.Dış tasarımda yapılan cesur değişikliklerden kapsamlı güncellemelere kadar Qashqai'de yapılan tüm yeniliklerin arkasındaki felsefe, tüketicilerin Qashqai’de sevdiği şeylerin özünü korumak, güçlü yönlerini geliştirmek ve daha da sezgisel ve kullanışlı teknolojiyi tüketcilerle buluşturmak olacak.


 


Daha cesur, ayırt edici ve sportif bir görünüm


Yeni Qashqai, yenilenen tasarımı sayesinde keskin ve modern bir dinamizm yayıyor. Qashqai'nin renk yelpazaesine üç yeni renk daha eklendi. Belirli ışık koşullarında parıltı veren daha temiz, saf bir renk tonuna sahip İnci Beyazı, Qashqai'nin görsel geometrisinin tanımını keskinleştirme etkisine sahip ve daha zengin bir siyah renk tonuna sahip İnci Siyahı ile ışık koşullarına bağlı olarak koyu mavi ile metalik deniz mavisi arasında bir yerde duruyor gibi görünen, göz alıcı Derin Okyanus rengi.


 Yeni N-Design versiyonu


Qashqai serisine yeni eklenen bir yeni version da N-Design versiyonu. Kendi versiyonlarının özellikle cesur olmasını isteyen Qashqai müşterilerine hitap etmek üzere tasarlanan bu yeni version, benzersiz estetik dokunuşlar içeriyor.


 


Yüksek dokunsal iç kalite 


Yenilenen Qashqai’nin dış tasarımını gören potansiyel veya mevcut müşterilerin dokunsal kalitesi oldukça ileri bir seviyeye taşınmış iç mekana girdiklerinde bu merakları yerini hayranlığa bırakacak.Qashqai’nin yenilenen üst versiyonları için gösterge panelinde, kapı eklerinde, kapı kol dayamalarında, orta saklama konsolu kapağında ve hatta dizliklerde bile araç içi ambisyansı yükseltmek için yeni bir Alcantara® uygulaması olacak.


 


İleri teknoloji öğeleri


Otomotiv dünyasındaki dijital ilerlemeyle senkronize olarak kendini güncelleyen yeni Qashqai, sahip olduğu ileri teknolojileri ile günlük sürüş deneyimini artık daha sezgisel ve güven verici hale getiriyor.


 


Güncellenmiş gelişmiş sürücü destek sistemleri


Qashqai’nin yeni sürücü destek sistemleri paketi, gelişmiş dikkat ve müdahale sağlamak üzere önemli ölçüde yükseltilerek maksimum sürüş konforu güvenliği sağlıyor.Yenilenen Qashqai ilk jenerasyonunu lanse edildiği 2007 yılından bu yana 1,3 milyondan fazla üretildi. 3. Nesli ise Avrupa’da 350 bin adetten fazla satan Qashqai, İngiltere’de bulunan Sunderland Fabrikası'nda imal edilmeye devam edecek.

9 yorum:

 1. İyice b segment arabaya benzettiler, heybeti gitti

  🍸Barlas🍹

  YanıtlaSil
 2. Niye böyle çikin yapıyolar ki ? Son iki güncellemede far panjur değişimleri berbat. Bknz Cupra Formentor gibi olun bakan dönüp bi daha baksın.

  Recep Bostan

  YanıtlaSil
 3. Nissan da iyice renoya benzedi

  Mete Zorlu

  YanıtlaSil
 4. Şu arabaları iyice toparlak yaptınız, eski kasa araçlarda bir çizgi bir karakter var en azından

  Sedat Günsoy

  YanıtlaSil
 5. Ya ben gerçekten bu otomobil tasarımlarını gittikçe sıradanlaşan bir hal aldığı kanısındayım. Araçların bir DNA’sı kimliği ön yüzü arka yüzü olurdu. Ve bizimde hayallerimiz süslerdi. Şimdi bu arabaları görünce eski araçlara olan özlemimiz daha fazla artıyor.

  P. CİHAN EKİNCİ

  YanıtlaSil
 6. Sektorun atesini yakan model olsada Rakiplerine karşı zayıf kalmıştı

  İrfan Kaya

  YanıtlaSil
 7. Gayet şık olmuş,ön ve arka far tasarım güzel..E-power alınacak en iyi model...Burada eksik olan şık bir 19 jant ve arka diffüzorde çift eksoz görünümü ( gercek )..Kapılar ve ön göğuste ambiyans aydınlatma,skywindow standart olursa...Harika

  Dr.HakanDemirel

  YanıtlaSil
 8. Kapsamlı degisiklik dediğiniz sadece farlarlar,onlar da daha da itici olmuş. ..

  Ege Erdem

  YanıtlaSil
 9. Zaten güzeldi neden bu şekle sokmuşlar ki. Keşke ellemeselermiş.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..