Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

MASMAVi WRX ve BRZ

 Subaru'yu  otomobil dünyasının boksörü olarak  görmek mümkün. Buna neden olarak boksör motorları ağırlıklı olarak araçlarında kullanmasını gösterebiliriz.Subaru'nun sporcuları, mavi renkjleriyle İstanbul Auto Show'da dikkat çekti.Bir çok otomobili, gökkuşağı gibi farklı renklerde gördüğünüz zaman hepsine aşık olmak işten bile değil. Mavi renki BRZ, geçen Mart ayında tanıtımına katıldığımız turuncu XV,  yine masmavi WRX
STI aşık olunabilecek otomobillerden bazıları.

  
Subaru'nun rallilerde rakiplerine toz yutturan araçlarının, günümüzdeki versiyonu.; WRX STI

 Boksör kalbine sahip BRZ!
SUBARU BRZ.
BRZ ne ifade ediyor; Boxer Motor (B – Boksör tipi motor), Rear Wheel (R – Arkadan çekişli) ve Zenith (Z – zirve, doruk) sözcüklerinin ilk harfleri BRZ'yi oluşturuyor..
 BRZ'nin kalbi 2.0 litrelik boksör motor..
Yatık ve silindirler boksör yumruğu gibi karşı karşıya geliyor..
 200 beygir ve 204 Nm tork.
Uzunluk 4.2 metre, yükseklik 1.2 metre.
Diğer taraftan Subaru'da etkinklikler bitmiyor;  
 18 Kasım’da “Kansha Day” Etkinlikleri,  İstanbul İstinye Şubesi’nce Düzenleniyor

Japon otomobil markası SUBARU’nun, Japonya’da gelenekselleşmiş son birkaç senedir de Avrupa ülkeleri ile Rusya ve Ukrayna’da uygulanmaya başlanmış “Kansha Day” etkinlikleri Bayraktar Otomotiv’in Ankara Şubesi’nden sonra İstanbul Şubesinde de organize ediliyor. 18 Kasım Pazar günü İstanbullu Subaru sahipleri aileleri ile birlikte “Kansha Day” etkinliklerine katılarak keyifli bir gün geçirebilecek.  

Japon otomobil devi SUBARU’nun anavatanında gelenekselleşmiş “Kansha Day” günü Bayraktar Otomotiv’in Ankara Şubesi’nden sonra 18 Kasım Pazar günü İstanbul’daki İstinye şubesinde de organize ediliyor. “Kansha Day” etkinlikleri ile Subaru müşterilerinin servise aileleriyle birlikte gelerek teknisyen nezaretinde araçlarının bakım ve onarımları gerçekleştirmeleri hedefleniyor. Ailelere özel aktivitelerin de yapılacağı bu özel günde, yeni Subaru modelleri de test edilebilecek, avantajlı fiyatlarla sunulan aksesuar ve yedek parça da satın alma şansına sahip olunabilecek.

Otomobiller bakıma, minikler eğlenceye…

“Kansha Day” etkinlikleri kapsamında gün boyunca sürecek aktivitelerde; çocuklara özel oyun alanları oluşturulacak, çeşitli yarışmalar ve çekilişler düzenlenecek. Etkinlik kapsamında; orijinal aksesuar, Motul Motor Yağları, periyodik bakım ve yedek parçalarda ise yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak. Ücretsiz check up & bakımlarda ücretsiz işçilik fırsatı sunulacak ve kış şartlarında sürüş eğitimi düzenlenecek.

Japon kültürünün minnettarlık duygusu: Kansha Day

Japon kültüründe ayrı bir öneme sahip olan “teşekkür etme” geleneğini uygulayan Subaru, “Kansha Day” günü ile müşterilerine “teşekkürlerini” sunuyor. Japonya’da ailelerin hep birlikte katıldığı geleneksel “Subaru Kansha Day” etkinlikleri son birkaç yıldır Belçika ve Hollanda gibi bazı Avrupa ülkeleri ile Rusya ve Ukrayna’da da düzenleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..