Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

AUDi'DEN KIRMIZI NOKTA!

Audi; R8, A3 ve S3 ile ödül sayısını arttırıyor.. Audi'nin en üst modellerinden biri olan güçlü ve sportif R8; en iyisinin en iyisi seçildi.Audi'nin otomobilleri kırmızı noktalı ödülleri alarak Audiseverleri ve Audi sahiplerini mutlu etti..


“En iyinin en iyisi: 2013 – Red dot award”a yüksek tasarım kalitesiyle Audi R8 layık görüldü.2013 ödüllerinde Audi R8'în yanı sıra iki modeliyle daha;

A3 Sportback ve Audi S3 ile de "Red dot" aldı. Audi, tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen “Red dot award 2013”te ürün tasarımına 3 modeliyle damga vurdu.

Audi R8, yüksek tasarım kalitesiyle jüri tarafından “en iyinin en iyisi” ödülüne layık görüldü

Audi A3 Sportback ve Audi S3 de yüksek stil kaliteleriyle "Red dot" ödülünü alırken 24 ülkeden 37 uzman tarafından oluşan jüri bu yıl, 54 ülkeden 4 bin 600 adet ürün ve projeyi değerlendirdi. 22 otomobil modelinin dahil olduğu yarışmada, ürünler estetik formların yanı sıra, tasarımcısının yenilik anlayışına ve öncü trendlere göre değerlendirildi. Red dot Ödülü 1955’ten bu yana, Design Zentrum Nordrhein-Westfalen tarafından ürün tasarımı, iletişim tasarımı ve tasarım konsepti gibi bağımsız disiplinlerde dünyanın dört bir yanındaki yaratıcı beyinlere sunuluyor. Muhteşem tasarıma verilen kalite damgası şeklindeki ödülün adayları, mobilya üreticilerinden araştırma merkezlerine kadar oldukça çeşitli sektörler ve segmentlerden geliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..