Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

YENi VESPA 946 LUCCA'DAN TÜRKiYE'YE GiRDi

Yaşlısı, genciyle sevilen, bir moda ikonu, nostaljik ama modern bir marka olan Vespa yeni modelini dünya ile aynı anda İstanbul'da tanıttı.Vespa'nın son numarası ilk Vespa'ya gönderme yapıyor. İlk Vespa gibi oda bir tasarım harikası ve estetik..

Vespa’nın eski günlerini tekrar hatırlatan özel tasarımlı  Vespa 946, Bebek Lucca’da verilen bir partiyle tüm dünyayla  aynı anda Türkiye’de Vespa meraklılarıyla buluştu.


4 Temmuz gecesi gerçekleşen partiye Vespa dostları, motosiklet dünyasını yakından takip eden özel davetliler ve tasarım aşıkları yoğun ilgi gösterdiler.


1946 baharında doğan ilk Vespa, ilk orijinal ürünü MP6 prototipini referans alarak tasarlanan Vespa 946, Ferco Motor’un düzenlediği etkinlikle tanıtıldı. Nesiller boyu stil ve yenilik simgesi olan Vespa’nın yeni modeli Vespa 946 gelenek ve yeniliği bir arada sunan tasarımı ve ileri teknolojisiyle davetlilerde hayranlık uyandırdı.
Ferco Motor Genel Müdürü Ufuk İncecik Vespa’nın her zaman bir ulaşım aracından fazlası olduğunu vurguladı. “Vespa 1946’dan beri milyonlarca kişi için vazgeçilmez bir yol arkadaşı olmaya devam ediyor. Tutkunları arasında John Wayne, Audrey Hepburn, Salvador Dali, Charlie Chaplin gibi unutulmaz isimler bulunuyor. Vespa 946 kullanıcılarına ilk modelin nostaljisini sunarken eşsiz stili ve çevreci özellikleriyle fark yaratıyor” dedi.Adeta bir geleceğe dönüş operasyonu yaparak üretilen Vespa 946 mücevheri andıran gövdesiyle tüm modeller arasında öne çıkıyor. Tasarımında var olan tarihi dokunuşu, üst düzeyde performans ve az yakıt tüketimiyle birleştirerek benzersiz bir deneyim fırsatı sunuyor. Şimdiye kadar üretilmiş tüm modeller arasından kolaylıkla ayrışan Vespa 946 yıllar boyunca ortaya çıkan en iyi Vespa karakteristiklerini kendinde topluyor ve tüm bu özellikleri hayranlık uyandıran bir şekilde birbiriyle harmanlıyor.


* Vespa 946’lar Temmuz ayından itibaren 9.720 Euro fiyatla satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..