Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

GRAN TURISMO®6 DEMOSU DÜNYANIN EN BÜYÜK ETKiNLiĞiNDE

Oyun aleminde en çok oynananlardan, takip edilenlerden biri olan Gran Turismo; Gran Turismo®6 oyununu bu ay içinde demo sürümüyle tanıtırken Nissan, Alfa Romeo, Mercedes Benz ve Ford standlarında da yer alacak.Gran Turismo®6 oyununda 1200 çekici, güçlü,tasarım harikası otomobil olması bekleniyor...

Gran Turismo® yapımcısı Polyphony Digital Inc. popüler  sürücülük etkinlği ile ortaklık anlaşması imzaladı
PlayStation®3 için heycanla beklenen Gran Turismo®6 oyununun demo sürümü Goodwood Hız Festivalinde (11-14 Temmuz 2013) ilk kez gözler önüne çıkacak. 185 000'den fazla katılımla kendi sınıfında dünyanın en büyük sürücülük etkinliği olan Hız Festivali, ‘
Gerçek Yarış Simülatörü’ne ait son gelişmelerin sergilenebilmesi için sürücülük ve motor sporları tutkunlarından oluşan mükemmel bir ortama zemin hazırlıyor. Daire biçimindeki Gran Turismo® ‘yarış kapsülleri’, oyun bu sene sonuna doğru satışa çıkmadan önce insanların yeni demoya göz atabilmeleri için heyecan dolu Goodwood Park’ta çeşitli noktalara yerleştirilecek.


Gran Turismo, 1998’de yayınlandığından bu yana 70 milyondan fazla satarak PlayStation tarihindeki en büyük oyun serisi haline geldi. Gran Turismo 6’nın yıl sonuna doğru satışa çıkacağını henüz açıklayan, oyunun efsanevi yaratıcısı ve Polyphony Digital Inc geliştirici başkanı Kazunori Yamauchi, meraklı Goodwood seyircisi önünde yeni oyunlarını sergilemek istediklerini belirtti.
Ortaklıkla birlikte GT6™ ‘kapsülleri’ Goodwood Hoteli’nde, FoS Aile alanında, üyelerin odalarında, Sürücüler Klübü’nde ve medya merkezinde bulunacak. Gran Turismo’nun çok sayıda otomobil üreticisiyle geçmişe dayanan yakın ve yenilikçi ortaklıklarının da getirisi olarak kapsüller ayrıca Nissan ve Alfa Romeo standlarında ve Moving Motor Show’daki Nissan, Mercedes Benz ve Ford alanlarında olacak.


PlayStation’ın en iyi Gran Turismo oyuncularını seçip onları gerçek bir yarış sürücüsüne dönüştürmeyi amaçladığı yenilikçi GT Akademi programındaki partneri Nissan, GT6 demosundaki en hızlı oyuncular için Goodwood’ta bir yarışma düzenleyecek ve kazananları müsabakanın Birleşik Krallık ulusal finallerine götürecek. GT Akademi şu anda PlayStation sahibi herkese çevrimiçi olarak açık. İlaveten, bir önceki iki GT Akademi mezunu, 2013 Le Mans 24 Hours yarışında genel sıralamada ilk 10 ve sınıf bazında dördüncülük elde etti. ‘Joker’ etkinlik Nissan Moving Motor Show’da düzenlenecek ve her gün bir kişi Akademinin bir sonraki ayağına bilet kazanacak.


Kazunori Yamauchi de 2013 Goodwood Hız Festivali ziyaretçilerinden biri olacak. Hevesli bir amatör yarışçı olarak Yamauchi-san, tulumunu ve kaskını giyerek çok sayıda göz alıcı araçyla ünlü tepe tırmanışı parkurunda adrenalin dolu yarışlara katılacak. Mükemmeliyetçi olmasıyla bilinen Yamauchi-san’ın direksiyon başındaki deneyimlerinin, Gran Turismo 6’da yer alması beklenen 1200 araçdan bazılarında iyileştirmelere yol açacağından şüphemiz yok!
About the Gran Turismo® Franchise
Gran Turismo® celebrates its 15th anniversary in 2013, having first appeared internationally in 1998. The multi-award-winning franchise has been the most successful ever for PlayStation®, and in 2013 it also surpassed worldwide sales of 70 million units. Various iterations of Gran Turismo have been created for PlayStation®, PlayStation®2 computer entertainment system, PlayStation®3 and PSP™ (PlayStation® Portable), and have always been regarded as the best and most authentic driving simulators ever created due to true-to-life graphics, authentic physics technology and design. Since the inception of Gran Turismo, famed creator Kazunori Yamauchi and Polyphony Digital Inc. in Japan have revolutionized the racing category as we know it today. His offerings provide the most realistic driving simulation in the industry and a unique medium for automotive manufacturers to showcase their products. Gran Turismo®5, the latest iteration of the game, was released on 24 November, 2010 and has sold 10 million units worldwide.


About Sony Computer Entertainment Europe Ltd
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), based in London, is responsible for the distribution, marketing and sales of PlayStation®2 (PS2®) computer entertainment system, PSP™ (PlayStation®Portable) handheld entertainment system, PlayStation®3 (PS3®) computer entertainment system, PlayStation®Vita (PS Vita) portable entertainment system, and PlayStation®Network software and hardware in 109 territories across Europe, the Middle East, Africa and Oceania. SCEE has revolutionised home entertainment since they launched PlayStation® in 1994. PS2® further enhances the PlayStation® legacy as the core of home networked entertainment. PSP® is a handheld entertainment system that allows users to enjoy 3D games with high-quality full-motion video and high-fidelity stereo audio. PS3® is an advanced computer system, incorporating the powerful Cell Broadband Engine and RSX processors. PS Vita is an ultimate portable entertainment system that offers a revolutionary combination of rich gaming and social connectivity within a real world context. SCEE also delivers the PlayStation® experience to open operating systems through PlayStation®Mobile, a cross device platform. SCEE also develops, publishes, markets and distributes entertainment software for these formats, and manages the third party licensing programs for the formats in these territories.

More information about PlayStation products can be found at www.playstation.com.

Gran Turismo, GT6, PlayStation, PS4, PS3, PS2,PSP, and PS Vita are registered trademarks or trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All other trademarks are property of their respective owners.


Sony Hakkında
Sony Corporation, son kullanıcı ve profesyonel pazarlara yönelik ses, görüntü, oyun, iletişim ve bilgi teknolojileri ve tüketici elektroniği alanındaki yenilikçi ürün, içerik (film, müzik, oyun) ve tasarımları ile dünyanın lider Japon elektronik şirketidir. 1990 yılından beri Türkiye’de de Sony Eurasia olarak faaliyet gösteren Sony Corporation, kullanıcılara satış ve satış sonrası maksimum kalite anlayışıyla hizmet veren yaygın bir bayi ve servis ağına sahiptir. Make.Believe felsefesinin bir parçası olarak, muhteşem hayaller ile orijinal fikirleri gerçeğe dönüştüren Sony’nin, çevre dostu yeşil teknoloji, ürün ve hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sony.com.tr adresini ziyaret edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..