Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

FORD'TA FOCUS'LA FiESTA ZAMANI

 Dünyanın önde gelen otomobil ve ticari araç markalarından Ford, iki modeliyle otomotiv sektöründe çıkışını sürdürüyor.. Bu çıkışın aslında bir başka sebebi ise bir çok farklı modelde de kullanılan küçük dev motor; 1 litrelik Eco Boost. Bahsettiğimiz modeller ise Fiesta ve Focus. Her iki model ulaşımın her halinde olduğu gibi motorsporlarında da başarıdan başarıya koşuyor..
Haliyle bu durum satış rakamlarına da yansımakta. 
Ford Focus , tasarımı ve teknolojisiyle dünya pazarlarında bir numara.Geçtiğimiz bir yıllık süre içerisinde Ford Focus’un satışları bir önceki döneme göre yüzde 20 oranında artarken, satılan araç sayısı da 589.709 adete ulaştı. Etkileyici tasarımı ve sahip olduğu ileri teknoloji ile tüketicilerin tercihi olan Ford Focus, yol tutuşundaki eşsiz performansı ve 1.0 litre EcoBoost motoru ile yakıt tüketiminde sağladığı değerler ile rakiplerini geride bırakıyor. Kullanıcılarına ileri teknolojiyi sunan Ford Focus’un öne çıkan teknolojileri ise virajlarda çok daha iyi yol tutuş sağlayan Dinamik Tork Kontrolü, Otomatik Park Sistemi ve Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi.

Hayati Bir Sigorta: Trafik Sigortası  


Fiesta segmentinin dünyada en çok satılan aracı oldu

Fiesta, Polk araştırmasına göre 2013 yılının ilk yarısında 356.434 adet dünyada en çok satan modeller arasında dördüncü sırada yer aldı. Bu satış rakamı ile kendi segmentinde ilk yarıda global olarak en çok satan küçük araç unvanını kazandı. Yeni tasarımıyla daha da sportif bir görünüme kavuşan Fiesta, kullanıcılarına uyumlu ve ergonomik bir iç mekan sunmasının yanı sıra, üst sınıf araçlarda bulunan teknolojileri de kullanıcılarıyla buluşturuyor. 
Fiesta modelinde sunulan ve Ford’un araç içi sesli etkileşim sistemi Ford SYNC bir kaza durumunda, araç içindekileri, o bölgede konuşulan dili kullanarak acil durum hizmeti sağlayan operatörlere bağlayan Fiesta, “Acil Durum Yardımı” özelliğini de içeriyor. “Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi” ve maksimum hız ve müzik düzeyi limitlerinin önceden belirlenmesini sağlayan “MyKey” Fiesta’da sunulan diğer güncel teknolojiler arasında.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..