Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

AUDi, 75 YIL iLERiDEN GiDiYOR

Audi, prototipi üretilmeden, 75 yıl sonra yollarda kullanılacak otomobilini, sinemada oynattı. Başrol oyuncusu Fleet Shuttle Quattro'nun dörtte bir maketi, aracın oynadığı filmin galasında sergilendi.Biz daha ne kadarı yerli olsun diye düşüne duralım, millet geliştiriyor, 75 yıl sonrasını teknolojisini ortaya  çıkarıyor!!!

Başrolünü ünlü Hollywood yıldızları Harrison Ford ve Ben Kingsley’nin oynadığı Ender’s Game filmi için Audi tasarımcıları ve mühendislerinin tasarladığı Audi Fleet Shuttle Quattro, geleceğin spor otomobilinin ipuçlarını veriyor.
 
 
 


Audi Fleet Shuttle Quattro, sanal dünya için, bilgisayar ortamında geliştirildi.

Konsept araçlardan farklı olarak, bir prototipin üretilmediği otomobil, uzun süre alan çalışmalar sonunda, Audi mühendislerinin ve tasarımcılarının geleceğe dair ön görüleriyle oluşturuldu.
 
 
 


Geleceğin otomobili, başrolde Harrison Ford ve Ben Kingsley gibi yıldızların yer aldığı Ender’s Game filminin özel efekt uzmanları tarafından beyaz perdeye entegre edildi. Aktörler gerçek hayatta çekimlerde A7 kullanırken, çekimlerin sonrasında yapılan özel efekt uygulamalarıyla, beyaz perdeye A7’nin yerine Fleet Shuttle quattro yansıdı. Audi Tasarım Mühendisi Björn Wehrli, “ 75 yıl sonra otomobillerin nasıl olacağına dair öngörülerimiz ile hareket ettik. Audi, filmin yüksek teknolojili atmosferine çok uydu” diye konuştu.
 
 
 


Audi Fleet Shuttle quattro’nun 1:4 ölçeğindeki maketi, Ender’s Game’in Los Angeles’ta yapılan prömiyerinde de, sergilendi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..