Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Araç Garantisi Bozmayan Bosch,200 Noktada Hizmet Veriyor


Otomobilden, ticari araca bir çok taşıtta, Bosch markalı orijinal ekipman; gerek fabrika çıkışlı ,gerekse servis esnasında uygulanıyor..
10 yıldan fazla bir sürede yedek parça ve servis hizmeti sağlayan Bosch Car Service, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs olmak üzere 200 merkezde hizmet veriyor.

Yenilikleri takip eden firma,  Vale hizmeti de sunmaya başladı.

Her marka ve model araca hizmet verebilen dünyanın en büyük bağımsız servis organizasyonlarından biri olan Bosch Car Service’lerin Türkiye’deki sayısı 200 oldu. Hız, güven ve hizmet kalitesine önem veren Bosch Car Service, uygun fiyatlı ve ekonomik hizmeti Bosch tarafından eğitilerek sertifikalandırılmış personeli ile veriyor.

Kıbrıs’ın yanı sıra 53 ilde 200 Noktada Hizmette
Araç sahiplerinin kolaylıkla ulaşabilecekleri noktalarda kurulu olan Bosch Car Service’ler, Adana, Antalya, Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul, Gaziantep gibi iller başta olmak üzere, Türkiye’nin 53 ilinde ve Kıbrıs’ta, 200 noktada hizmet veriyor.


Bosch Car Service’lerde Araç Garantisi Bozulmuyor
Bosch tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Bosch Car Service’lerde, her marka ve model aracın bakım ve onarım işlemleri, araç markasının garantisi bozulmadan yapılabiliyor. Bosch’un otomobil yedek parçasının yanı sıra, araç üreticileri işbirliğiyle otomotiv sistemleri geliştirmesi Bosch Car Service’leri bir adım öne çıkarıyor.

Bosch Test Cihazları Kullanılıyor

Teknolojinin ön planda tutulduğu Bosch Car Service’lerde, araç arıza tespit ve giderilmesinde ise, Bosch tarafından üretilen test cihazları ve atelye ekipmanları kullanılıyor.


Bosch Car Service’lerde Vale Hizmeti

Bosch Car Service’lerde başlatılan uygulamaya göre, araç sahiplerine vale hizmeti de sunuluyor. Belirli Bosch Car Service’lerde, araçları kullanıcıların kapısından teslim alıp, kapısına bırakma şeklinde uygulamaya konulan vale hizmeti, yakında tüm Bosch Car Service’lere yayılacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..