Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Bu Mercedes'ler çok çekici

 Mercedes logoAlmanya'nın yıldızı, dünyanın en çok sevilen otomobil ve ticari araçlarını üretiyor..Türkiye'de de imal edilen araçlarıyla güvenilirlik ve teknolojinin otomotivdeki ilk adresi olan marka, fuarlarda ve farklı etkinliklerde de yer alarak otomotivseverler ile arasındaki bağı her daim canlı tutuyor..Çekici kamyon sınıfında geniş ürün portföyü ile pazarda liderliğini sürdüren
Mercedes-Benz Türk, 29 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi 
 Yeşilköy’de düzenlenen TIR Expo Fuarı 2014’e katıldı. Mercedes-Benz Türk, TIR Expo Treyler,
Mercedes Benz Türk Fuar da  Üstyapı ve Yan Sanayi Fuarı’nda “farklı ihtiyaca - farklı ürün” yaklaşımını vurgulayarak Actros ve Axor model 6 farklı çekicisi ile yer aldı.
·         Actros 1941           
·         Axor 1836 LS         
·         Actros 1844         
·         Actros 1844 LS         
·         Actros 1841 SNRL
·         Axor 1840                                    
çok çekici!!!Farklı kullanım alanları için, farklı ihtiyaçlara uygun donanımlarda sunulan Mercedes-Benz kamyonları sektör tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Mercedes-Benz Türk, müşterilerine en uygun, dolayısıyla en ekonomik ürün seçeneklerini sunmayı sürdürüyor.
Kamyon pazarında liderliğini koruyan Mercedes-Benz Türk’ün Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, “Başarımızı birçok faktörle birlikte piyasaya yakın olmamıza borçluyuz. Bu yakınlık ihtiyaçları doğru tespit etmemize ve çözüm önerileri sunmamıza imkan sağlıyor. TIR Expo ve benzeri fuarların bu anlamda önemi büyük. Bu sebeple biz de bu fuarda yer aldık ve standımızda geniş bir ürün yelpazesi ile araçlarımızı sunuyoruz. Lider de olsanız tek başınıza başarılı olamazsınız. Örneğin üstyapısı olmadan kamyonu trafiğe bile çıkartamazsınız. Biz birbirimizi besler, birbirimizden güç alırız. Treyler firmaları, üstyapı firmaları, yan sanayi firmaları ile hep birlikte burada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.
Mercedes-Benz Türk hakkında:
1967 yılında Daimler-Benz AG’nin % 36 ortaklığı ile Otomarsan ünvanıyla İstanbul'da otobüs üretmek için kurulan Mercedes-Benz Türk, 1986 yılında Türkiye'nin büyüme potansiyeline paralel olarak İç Anadolu ili Aksaray’da kamyon fabrikasında üretime başladı. Mercedes-Benz Türk, kamyon ürün gamını 2001 yılında yenileyerek, Axor ve Atego serisi araçları Türkiye kamyon pazarına sundu. Mercedes-Benz Türk, ithal olarak sunduğu Actros Serisi araçları, 2010 Aralık itibariyle Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretmeye başladı. 807 milyon €’yu aşan yatırım hacmiyle Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir ve 5.000’in üzerinde personel istihdam etmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..