Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

O yerli otomobil ihraç ediliyor


Türkiyenin yerli spor otomobili Volkicar; Türkmenistan, Moldova, Azerbeycan, Bulgaristan ve Lübnan'a ihraç ediliyor..Gittikçe tanınan ve talep gören  yerli otomobilin Avrupa, Asya ve Orta Doğu ülkelerine satışı için çalışmalar devam ediyor..


 VolkicarBaşarılı ralli pilotu Volkan Işık'ın 22 yıllık tecrübesinin bir yansıması olan Volkicar'lar la gerçekleştirilen V1 Challenge ,2016 yılında da farklı bir kimliğe bürünecek..


IŞIK: Sabırlı ve Kararlı Olmak Gerek
Volkan Işık’ın 22 yıllık tecrübesi ile ürettiği Türkiye’nin ilk özgün otomobili VOLKICAR, Volkan Işık Grup bünyesinde üretiliyor. Türk otomotiv sanayisinin ve üreticilerinin bazı konularda kararlı olması gerektiğini söyleyen Işık; “Otomobil sektöründe marka oluşturmak uzun ve meşakkatli bir yol, sabırlı ve kararlı olmak gerekir. Biz kimsenin beklemediği bir yerden başladık ve ilerliyoruz. VOLKICAR yurt dışında yayıldıkça ve popülerleştikçe cadde otomobili olma ihtimalini güçlendiriyor.” dedi.
VOLKICAR Bir İş Modeli Oldu

VOLKICAR ihraç edildiği ülkelerde kendi ekonomisini yaratıyor. Eğlenceli, eğitici ve ekonomik özellikleri ile organizatör firmaların ticari faaliyetlerinde önemli bir aktör oluyor. Birey ve şirketlere yapılan organizasyonlarla VOLKICAR, ticari altyapının temelini oluşturuyor. Bakımları, yarıştırılması ve kendine özgü yarış konseptinin hayata geçirilmesi için ortaya çıkan ticaret V1’e önemli bir değer katıyor. 


V1 Konsepti Yayılıyor
Türk malı otomobil ile Türkiye’den doğmuş bir şampiyonanın uluslararası platformda yapılması en büyük hedef. VOLKICAR otomobillerin şampiyonası V1 Challenge, kendi kuralları ve sistemi ile ihraç edildiği her ülkede büyük ilgi görüyor. V1 Challenge, VOLKICAR otomobillerin ihraç edildiği ülkelerin katılımı ile uluslar arası olma yolunda ilerliyor.


Yerli yarış otomobili VOLKICAR’ı üretmekle kalmayan, motorsporlarının gelişmiş olduğu ülkelerin yanı sıra bu sporun gelişmediği ülkelere de ihraç eden Işık, “V1 Challenge uluslar arası düzenleme hedefimizi 2016 olarak koymuştuk. Bu hedefe çok yakınız” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..