Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Tüyap'ta Mercedes Show Başlıyor; GLE Coupe, AMG, CLA, B Sınıfı...

Mercedes Benz, İstanbul Autoshow15'te de kendinden söz ettirecek. Farklı sınıflarda, farklı tasarım ve güçlerde ki sanat eserlerini otomobilseverlerin karşısına çıkaracak olan marka çevreci ve engellilere kolaylık sağlayacak modelelrinide fuarda sergileyecek.Mercedes Benz ve Smart'ın otomobilleri 14. salonda ziyarteçilerin karşısına çıkacak..


 Mercedes'inyeni modelleri istanbul Autoshow'da sergileniyor


Mercedes-Maybach S, Mercedes-AMG GT ve G Serileri ilk incelemek istediğim modeller olacak..
Mercedes-Benz spor otomobillerinden beklenen her türlü özelliği sunan en özel araç olma ünvanına sahip Mercedes-AMG GT ve dört kapılı coupé algısını bir üst seviyeye taşıyan yeni Mercedes-Benz GLE Coupé’nin Türkiye lansmanları Istanbul Autoshow’da gerçekleşecek.
Ayrıca Mercedes-Benz B-Serisi’nin engelliler için özel olarak tasarlanmış versiyonu, 1,6 lt. dizel motoru ve otomatik şanzıman seçeneği ile C-Serisi ve çevre dostu elektrikli araçlar bölümünde sergilenecek elektrikli smart, elektrikli B-Serisi ile S 500 Plug-In Hybrid modelleri Mercedes-Benz standında otomobil severlerin beğenisine sunulacak.

· Mercedes-Benz GLE Coupé dört kapılı coupé algısını bir üst seviyeye taşıyor

Mercedes-Benz, yepyeni modeli Mercedes-Benz GLE Coupé ile bir coupé aracın sportif ve dinamik tasarımını, bir SUV aracın güçlü, çarpıcı ve çok yönlü özellikleri ile bir arada sunuyor. Yeni GLE Coupé, dış tasarımında duygu ve zekâyı bir arada sunarken geleneksel tasarım ile modern yaklaşım arasında da ideal bir köprü kuruyor. GLE ailesinin en genç üyesi olan model, dış çizgisinde tüm modern Mercedes-Benz coupé’lerin sportif ve estetik yapısını koruyor. Klasik SUV öğelerinin karakteristik, yüksek ve yapılı görünümünü de beraberinde sunan GLE Coupé, dört kapılı coupé algısını bir üst seviyeye taşıyor. Mercedes'inyeni modelleri istanbul Autoshow'da sergileniyor
· 

Mercedes-AMG GT ile hem yolda hem yarış pistinde en üst düzeyde sürüş keyfi

Mercedes-AMG GT, Mercedes-Benz spor otomobillerinden beklenebilecek her türlü özelliği sunan en özel araç olma ünvanını almaya hazır.‎ Yeni Mercedes-AMG GT, sürüş dinamikliği, yarış otomobili performansı, segmentine yepyeni standartlar getiren yakıt tüketimi ve verimliliği ile günlük kullanıma uygun fonksiyonelliği bir arada sunuyor ve bu segmentte tüm bunları yapabilen tek otomobil olma iddiasini taşıyor.

İki farklı motora sahip olacak aracın Mercedes-AMG GT versiyonu 462, Mercedes-AMG GT S versiyonu ise 510 beygir gücüne sahip olacak. Süper spor Mercedes-AMG GT, 4,0 litre-V8-biturbo motoru ve Mercedes-Benz Intelligent Drive teknolojisi sayesinde yolda ve yarış pistinde en üst düzeyde sürüş keyfi sunmaya hazır.

· Dünyanın en sessiz otomobili Mercedes-Maybach S-Serisi Autoshow’da
Lüks segmentte yepyeni standartlar belirleyen Mercedes-Maybach S-Serisi, S-Serisi ailesinin en yeni modeli olarak otomotiv dünyasında yeni bir dönem başlatıyor. Mercedes-Benz otomobil modellerinin zirvesinde olan araç, 5.453 mm uzunluğu ve 3.365 mm dingil mesafesiyle her iki uzunluk açısından da S-Serisi araçlardan 20 cm daha büyük. Aeroakustik rüzgar tüneli ve bu alanda uzman Mercedes-Benz mühendisleri sayesinde Mercedes-Maybach S-Serisi, dünyanın en sessiz seri üretim sedan otomobili olma özelliğini taşıyor.

· Engellilere özel tasarlanan Mercedes-Benz B-Serisi

Mercedes-Benz, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt vererek en üst seviyede güvenliği sağlamak üzere B-Serisi modelini fabrika çıkışlı olarak engelli kişilere özel geliştirdi. Bu kapsamda sunulan el ile kumanda üniteleri, direksiyon bölgesi desteği ile biniş ve iniş destekleri sayesinde Mercedes-Benz B-Serisi’ni tatbikî fiziksel engelli kullanıcılar ve yakınları da tercih edebilecekler.

Mercedes-Benz Türk, tam 20 farklı modeli ile Autoshow 2015’te yer alıyor;

Kompakt; A Sınıfı, CLA, GLA
AMG; Mercedes-AMG GT, S 63 Coupé, CLA 45 AMG

SUV; GLE Coupé, G-Serisi, GL-Serisi
Geleneksel;  Mercedes-Maybach S-Serisi, C Serisi, E Serisi
Sportif; E-Serisi Coupé, E-Serisi Cabrio, CLS

Çevreci; E - Smart, E - B serisi, S 500 Plug-In Hybrid
Özel; Engellilere özel B-Serisi, Formula 1 otomobili

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..