Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN.

Sigortalarınız atmasın

 Bu  kasko hem avantajlı daha geniş özellikliSigortaların atması; size ve yakınlarınızın strese girmesi, gerilmesi, yanlış kararlar almanıza, maddi zararlara, zaman kaybına ve daha bir çok olumsuz şeye neden oluyor!!!Bahsettiğimiz elektrik sigortası değil şüphesiz!
Ancak, elektrik sigortası, kafamızdaki temsili sigorta veya aracımızı, evimizi sigorta etmemiz hep bir  değeri veya
konuyu risklerden korumak amaçlıdır. Şu durumda, otomobilinizi, motosikletinizi veya ticari aracınızı sigortalamak, yapacağınız en doğru iştir..
Yaşanabilecek her türlü tehlikeye karşı güvende olmak için  Allianz Sigorta biribirinden farklı çözümler  ve kolaylıklar sunuyor. Son aylarda artan terör olayları, hırsızlık, sel ve su baskınları, üçüncü kişilere karşı maddi sorumluluk  ve  şu an aklınıza gelmeyen her türlü riske karşı  bir çözüm olması güzel bir şey.
Kendi aracınızı  isteğe bağı olarak; yanma, kaza  ve  çalınma gibi olaylara karşı korumak amacıyla yaptırılan Kasko Sigortası, Türkçe'ye İtalyanca Casco (kaza) kelimesinden geçmiştir.Standart olarak yukarıda bahsettiğimiz  kaza gibi tehlikelere karşı korunma amaçlıdır.Ancak Allianz Sigorta,  tüm risklere karşı Tüm Oto Genişletilmiş Kasko ile  araç sahiplerine kapsamlı bir seçenek gösteriyor..
Tüm Oto Genişletilmiş Kasko sigortasında
Çarpma, çarpılma, yanma
Hırsızlık
Halk hareketleri, terör
Sel ve su baskını
Ferdi kaza
Hukuksal koruma
Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk
Güvenlik sistemi ve araç kayıt belgesi teminatı güvence altına alınırken aşağıda görebileceğiniz

eklemeleri de yapabiliyorsunuz..


Gümüş Koruma Teminat Avantajları 
Ferdi Kaza (10 000TL)
Sigara Yanığı
Orta sınıf kiralık araç
Kişisel eşya

Altın Koruma Temiantı Avantajları
 Ferdi Kaz (20 000TL)
 Sigara Yanığı
Orta sınıf kiralık araç
Kişisel eşya
Yanlış akaryakıt dolumu
Gelir kaybı teminatı
Mahrumiyet teminatı


Bunun yanında farklı mesleklere göre, hasarsızlık durumu, tek sürücü olması, peşin ödemeye göre indirimler sağlanıyor...
Yedek araç hizmeti ve 444 45 46 numaralı Allianz Çözüm Hattı'ndan yetkili servis, yol durumu, otel, restoran ve çeşitli etkinliklerle ilgili 24 saat  bilgi alma;  poliçe sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak için kullanılabiliyor..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..