Yerli Otomobilde Gelişmeler, Bilmediğiniz Girişimler..

Aston DB9 GT Bond Edition Sadece 150 adet imal edilecek

 Aston Bond!Efsane  ajan James Bond ve otomobili Aston Martin, bir kez daha yanyana..Bu ikilinin  bir araya geldiği özel otomobil 150 adet üretilecek.Dünya’nın en meşhur casusu olarak tanınan ve beyazperdenin en beğenilen film serilerinden biri olan James Bond’un otomobil tercihi yine Aston Martin oldu. Lüks İngiliz markasının sınırlı
sayıda ürettiği DB9 GT Bond Edition modeli, Aston Martin Türkiye distribütörü olan D&D Motorlu Araçlar işbirliği ile Türkiye’ye getirilerek satışa sunulacak.Yarım yüzyılı aşkın süredir devam eden Aston Martin ve James Bond birlikteliğine, kutlama niteliğinde özel olarak tasarlanan DB9 GT Bond Edition, 540 beygir gücü ile bugüne kadarki en güçlü DB9 olan DB9 GT’yi temel alarak üretildi. Özel olarak tasarlanan bu eşsiz model; donanım, ekipman ve aksesuarlarındaki bazı ayrıcalıkları da beraberinde getiriyor.Dünya’da sadece 150 adet üretilecek...

DB9 GT Bond Edition kendine özgü özel tasarımlarının dışında kullanıcıları içinde çok prestijli  bir otomobil olarak piyasaya çıkıyor. Çünkü bu seriden Dünya’da sadece 150 adet üretilecek. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu özel otomobil,6.0 litre V12 motorlu grand tourer ile 6750 devirde 540 beygir güç ve 5500 devirde 620 Nm tork üretebiliyor. 100 km’ye 4,5 saniyede çıkan DB9 GT Bond Edition en yüksek hızda ise 295 km’ye ulaşabiliyor.Spectre Silver boya ile önde ve arkada gümüş Aston Martin rozetlerini, dışında ise ustaca gizlenmiş “007 Bond Edition” işaretini taşıyor. Bu özellikler, DB9 GT’nin çok özel on telli parlak siyah pırlanta ile işlenmiş 20-inç alaşımlı jantları, parlak alüminyum kaporta menfezleri, yan kaplamaları ve ızgarası, karbon fiber ön dağıtıcılar ve arka difüzörler ile gri boyalı fren kaliperini içeren stil şıklıklarına ayrıca ilave edilmiş.

 Aston Bond!

Çok özel fitilli deri, alkantara kaplı direksiyon ve saten karbon fiber konsol olması da otomobilin çok lüks olan özelliklerine ayrıca katkıda bulunuyor.

Universal bağımsız çift süspansiyon çatalı emniyetli yol tutuşu sağlarken, üç evreli uyarlanabilir amortisör sistemi – Adaptive Damping System (ADS) normal, spor ve trek konumları sunarak dinamik özelliklerin en geniş kullanımını sağlıyor.DB9 GT Bond Edition modelinin Türkiye’de satışa sunulması ile ilgili heyecanlı olduklarını dile getiren D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya: “Sınırlı sayıda üretilecek DB9 GT Bond Edition modeli Türkiye’deki alıcılarını bekliyor. Eşsiz detayların ve performansın ön plana çıktığı bu modelde Aston Martin ve James Bond birlikteliğinden etkilenmemek mümkün değil. Dünyada toplam 150 adet üretilecek DB9 GT Bond Edition’ı yakın zamanda Türkiye sokaklarında da göreceğiz. D&D Motorlu Araçlar olarak hedefimiz ise; uzun yıllardır premium otomobil satışı konusundaki “know-how”ımızı Aston Martin’e aktarabilmek ve yollardaki Aston Martin modellerinin sayısını arttırmak.Tecrübeli satış ve kaliteli servis anlayışı ile hedeflerimize en kısa sürede ulaşacağımıza inanıyorum.”


DB9 GT Bond Edition dünya piyasalarıyla aynı zamanda Türkiye’de D&D Motorlu Araçlar güvencesi ile satışa sunulacak.


D&D Motorlu Araçlar Hakkında

Türk Otomotiv sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Yeniköy Motors, kuruluş tarihi olan 1991 yılından itibaren yurtdışından dünyaca ünlü önemli markaların bayiliklerini yaptıktan sonra, 2000 yılından sonra da artan enerjisi ile; lüks araç sektöründe tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Sunduğu hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini bir numaralı öncelik olarak ele alan Yeniköy Motors, Türkiye'nin en geniş lüks araç portföyüne sahip şirketlerinden biridir. 2015 yılında D&D Motorlu Araçlar A.Ş.’yi kurarak Aston Martin’in Türkiye distribütörlüğünü alan şirket; İstanbul ve İzmir showroomları ile premium araç tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri olmayı sürdürmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..