Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli otomobilin, yerli aracın yerli lastiği; “Zorumuza Gitmez”

Türkiye'de uçak lastiğide üreten Petlas; Tümosan, Başak Traktör gibi devlet tarafından kurulup hayatını artık özel sektör kuruluşu olarak devam ettiren yerli bir marka.Zaman içinde kendini geliştirein Petlas, 90'dan fazla ülkeye ihraç yapıyor. 
En son reklam filmiylede gözleri üzerine çekiyor..Türkiye’nin lastiği Petlas, “Zorumuza Gitmez” mottosu ile Türkiye’nin farklı lokasyonlarında güçlü ve kalabalık bir ekip eşliğinde çekimlerini tamamladığı yeni reklam filmini tüketicilerinin beğenisine sundu. Lastik sektöründe dikkat çeken reklam kampanyasının startını ulusal TV kanallarında eş zamanlı yayınla veren Petlas’ın yeni çalışması Havas Worldwide tarafından hazırlandı.
Türkiye’nin lastiği sloganıyla yoluna devam eden, Türk lastik sanayisinin
öncü şirketlerinden Petlas, “Zorumuza Gitmez” mottosu ile yeni bir reklam filmine imza attı. Beğeniyle karşılanan Petlas reklamlarına bir yenisini ekleyen marka, “Zorumuza Gitmez” temalı reklam çekimlerini 45 günlük ön hazırlık süreci sonrasında gerçekleştirdi. Türkiye’nin en doğusundan en batısına gidilerek gerçekleştirilen çekimler, 4 farklı şehirde 80 kişilik bir ekiple yapıldı. Özellikle reklam çekimlerinin bir kısmının yapıldığı Kars’taki çekimler oldukça zorlu şartlarda gerçekleşti. Karlı sahnelerin hazırlığı için – 25 derecelerde seyreden hava koşullarında 30 kamyon kar taşınarak reklam filmi çekimleri gerçekleştirildi.

Çekimleri toplamda 5 günde tamamlanan reklam filmi, drone kameralar da dâhil olmak üzere 3 farklı kamera ve birbirinden farklı açılar kullanılarak hazırlandı.

Künye:

Reklamveren: Petlas

Reklamveren temsilcileri: Serdar Işık, Alper Şahin

Reklam Ajansı: Havas Worldwide

Prodüksiyon: Anima İstanbul

Yönetmen: Aytuğ Üngör

Görüntü Yönetmeni: Burak Turan

Petlas Hakkında
1976 yılında kurulan, 1989 yılında da ilk lastiğini üreten Petlas, 2005 yılında itibaren üretimini Türk sanayiinin güçlü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. (AKO) bünyesinde sürdürüyor. Bu tarihten itibaren fabrikadan yönetim politikasına, AR-GE çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı. Petlas, 2.000.000 m²'lik alan üzerinde yer alan 350.000 m²'lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üretiyor. "Güvenli Lastik" kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 90’nın üzerinde ülkede satışa sunulan PETLAS, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası markalaşma sürecinin gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer alıyor ve her geçen gün pazar payını artırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..