Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Rolls-Royce Motor Cars ailesinin 4. özgün modeli Dawn İstanbul'da tanıtıldı

 İstanbul da tanıtıldıOtomobil dünyasının en prestijli markalarından Rolls Royce, dünyanın üstü açık en sessiz otomobilini İstanbul'la tanıştırdı.Rolls-Royce Motor Cars, Istanbul'da Esma Sultan’da gerçekleştirilen prestijli bir etkinlikle Dawn'ın uzun bir zamandır beklenen lansmanını kutluyor. İkonik araç, Türkiye'de ilk defa bugün Boğazın kıyılarında  sergilendi.
Dawn, Rolls-Royce Silver Dawn'ın 1940 ve 1950'lerdeki zarif ve zamana yenik düşmeyen üstü açık arabalarından ilham almıştır. Tasarım ekibinin amacı, Rolls-Royce'un tasarım dilinin evrimine uyum sağlamak ve son derece modern, dört koltuklu süper lüks üstü açık mimariyi bu dille buluşturup bünyesine dahil etmektir. Dawn, dünyadaki en eşsiz üstü açık araç deneyimini sunan zarif ve yeni bir otomobildir. 


Açıldığında Dawn'ı dünyanın üstü açık en sessiz arabası yapan çok katmanlı, açılır kapanır kumaş bir tavana sahip, Rolls-Royce Motor Cars ailesinin dördüncü özgün modeli olan Dawn, hiçbir şekilde zorlanmaksızın mükemmel bir performans sergileyen 6.6 litre çift turbolu V12 motoru ile hayat buluyor.
Rolls-Royce Motor Cars´ın Bölge Satış Müdürü Robert Barnes, “Bu ödüllü üstü açık coupé, cazibeli lüksün, stilin ve güzelliğin somut bir örneğidir. Onu kısa bir zaman içinde rahatlatıcı bir gün batımının keyfinin çıkarken Istanbul'da ve Akdeniz'in muazzam bir güzelliğe sahip sahil yollarında görmek için artık sabırsızlanıyoruz", dedi.


 İstanbul da tanıtıldı


Yeni Rolls-Royce Dawn'ın teslimatları birkaç hafta içinde başlayacak.
Rolls-Royce Motor Cars Istanbul, Istanbul şehrini Kişiye Özel Ismarlama programının eşsiz özellikleriyle de buluşturdu. Ismarlama yoluyla kişiselleştirme hizmeti, müşterilere kendi parmak izleri kadar benzersiz bir otomobil oluşturma imkanı tanıyor ve bu özellik, dünya çapındaki ticaret için oldukça kilit bir etmendir. Bu hizmet 44,000 dış boyadan, yıldız ışığı tavan döşemesindeki fiber optik elemanların kişiye özel bir araya getirilmesine ve ötesine kadar uzanıyor. 2015 yılında satılan Rolls-Royce otomobillerinin %90'ınından fazlası, bu Kişiye Özel Ismarlama hizmetinin bazı elemanlarını içermektedir.

Dawn lansmanına özel bir katkıda bulunması adına Rolls-Royce merkezinden gelen bir ahşap uzmanı, Goodwood imalat fabrikasında uygulanan ince işçiliği göstererek tanıttı.

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul'un sahibi Artuğ Aysal, "Bir otomobili kişiselleştirmek için neredeyse sınırsız fırsatlar sunan Ismarlama programı, müşterilerimize oldukça duygusal bir satın alma sebebi sunuyor. Aslında otomobil sahibinin istek ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışmak bizim için oldukça değerli ve tatminkar bir şey", diyerek yorumlarını sundu.


 


  Süper lüks otomobil üreticisi
RR, şu an sekiz farklı model üretmektedir.
Dawn, Wraith, Ghost, Ghost Extended Wheelbase, Phantom, Phantom Extended Wheelbase, Phantom Drophead Coupé and Phantom Coupé.
1 yorum:

  1. En büyük hayalim ileride Rolls-Royce sahibi olmak. Rolls-Royce dünyanın en köklü, prestijli ve dünyanın en iyi otomobillerini üreten bir marka. Günümüzde Mercedeste dahil olarak üzere neredeyse bütün üreticiler maliyeti düşürürken Rolls-Royce tam tersine kaliteyi en iyi şekilde son kaliteyle kullanıcısına sunuyor. Dünyada otomobiller ikiye ayrılır Rolls-Royce vs. diğerleri vardır

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..