Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Yamaha X-MAX 300 ile Yeni Nesil Blue Core Teknolojisi

Maxi Scooter  hareketini, yıllar önce başlatan Yamaha,
 o zamandan beri Sport Scooter sınıfının  lideri.TMAX modelinin günümüzdeki takipçisi,  yeni X-MAX 300;  Euro 4 uyumlu 300cc motor hacmiyle  artık Türkiye yollarında..

Yeni X-MAX 300; yüksek performans,   düşük yakıt harcaması ve  düşük emisyonuyla dikkat çeken yeni nesil Yamaha Blue Core teknolojisine sahip.  Gelişmiş yeni şasi tasarımı,  iyi bir yol
tutuş performansı ,  ikili LED farlar  ve  dikkat çekici tasarımıyla bugüne kadar  imal edilen dinamik görünümlü Sport Scooter'lardan biri haline geliyor.

"Akıllı Anahtar" ile anahtarsız kontak…
Üst düzey özelliklere sahip olan yeni X-MAX 300'ün üretiminde kullanılan en son teknolojilerden
biri de Akıllı Anahtar kontak sistemidir. Anahtarları hangi cebinize koyduğunuzu bulmak için harcanılan zamanı geri kazandıran bu yeni sistem aynı zamanda Yamaha'nın en yeni Sport
Scooter'ının tasarım ve teknoloji bakımından nasıl liderlik ettiğinin de göstergesi.
Geniş eşya saklama alanı…
X-MAX 300 sürücüleri, bu üstün Sport Scooter'ın günlük işlevler açısından da en iyisini sunmak
üzere tasarlandığından emin olabilir. Selenin altında bulunan sınıfının en geniş eşya saklama alanına 2 tam kapalı kask ve daha birçok eşya konulabilir. Ekstra geniş boyutları sayesinde bir dizüstü bilgisayarın da saklanabileceği bu alan, hafta içi işe ve hafta sonu gezintiye giderken çok işe yarayacak.

Güçlü ve verimli 300cc yeni nesil Blue Core teknolojisi
X-MAX'in yeni 300cc motor hacmi, temel amacı daha az yakıt tüketerek daha yüksek güç üretmek olan Yamaha'nın yeni nesil Blue Core teknolojisi kullanılarak tasarlandı. Yamaha mühendisleri yeni 4-zamanlı motorun çalışmasını her yönden analiz ederek güç kayıplarını azaltmanın yanı sıra yakıt verimliliğini artırmayı ve daha yüksek performans seviyelerine ulaşmayı başardı. Euro 4 uyumlu olan yeni 300cc motor hacmi; önceki 250cc tasarımına göre daha iyi hızlanma ve daha yüksek azami hız sunarken yakıt tüketimini azaltır ve daha akıcı ve iyileştirilmiş bir sürüş keyfi sağlıyor. 

Dinamik MAX tasarımı
X-MAX 300'ün tamamen yeni dış görünümünde, TMAX ile yakın akrabalığını vurgulayan eğimli ikili LED ön farlar ve yeni bir orta far kullanıldı. Ara kanalın hangi tarafında sürülürse sürülsün karakteristik "MAX ailesi" bumerangı, ön ve arka tekerlekler arasında güçlü bir görsel bağlantı oluşturuyor. Arka gövde ile kuyruk bölümünün keskin ve yukarıya kıvrılmış hatları, saf TMAX DNA'sının güçlü etkisini vurguluyor. Gösterge alanı, X-MAX 300'ün tasarım, kalite ve fonksiyonellik açısından adeta kendi başına bir sınıf yarattığının kanıtı. Tamamen yeni şasi, spor motosiklet benzeri yol tutuşunun yanı sıra gelişmiş yüzey tepkisi ve yüksek hızda iyi denge sunmak için teleskopik çatal ve ikili arka amortisörlerle donatıldı. Bir Çekiş Kontrol Sisteminin (TCS) standart donanım olarak sunulması, bu yeni Sport Scooter'ın sahip olduğu gelişmiş özellikleri vurgulamaktadır. Çekiş kaybı algılandığında arka
tekerleğe giden tahriki geçici olarak azaltan bir dizi sensör kullanan bu elektronik sistem, ıslak veya kaygan yüzeylerde sürücüye güven verir.

Güçlü ve verimli 300cc yeni nesil Blue Core teknoloji
TMAX'ten ilham alan yeni şasi ve sportif sürüş pozisyonu
Üstün kalite ve üst düzey kaplama
MAX ailesinin dinamik DNA'sı
Motosiklet tarzı ön çatallar
Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)
"Akıllı Anahtar" kontak sistemi
İyi bir denge sunan 15 inç ön ve 14 inç arka jantlar
İkili LED ön farlar ve üçüncü LED uzun far
LED ön sinyal lambaları
İkonik MAX ailesinin bumerang stili gövde tasarımı
İki tam kapalı kask ve daha birçok eşyayı saklamak için sele altı geniş saklama alanı
Çok işlevli LCD gösterge ve gidona monte edilen kontrol anahtarı
Cihazları şarj etmek / elektriğe bağlamak için 12V soket

Renkler
Matt Grey
Milky White
Quasar Bronze

1 yorum:

  1. X max 300 alındı.Ve radikal değişiklikler yapıldığını kullanmadan anlayamazsınız,ben kullandım.Çok çok başarılı,evet fiyatı biraz yüksek,Fakat rakiplerinin de fiyatını göz önünde bulundurursak,Performans ve kalite olarak ciddi anlamda alınacak bir araç.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..