Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Hyundai Santa Fe, yeni aktif güvenlik sistemleriyle geliyor

SUV sınıfından yeni bir model, ilk çizimler...
Yepyeni bir otomobil olan Santa Fe, Hyundai'n tüm pazarlardaki SUV iddiasını da pekiştirmiş olacak.Hyundai, geçtiğimiz hafta Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardığı Yeni Veloster’den sonra bu kez de Santa Fe’nin ilk çizimlerini paylaşarak yaklaşan yeniliğin sinyalini veriyor.

 Yeni Santa Fe, markanın 2000 yılından bu yana SUV sınıfında sürdürdüğü rekabetine farklı bir bakış açısı da getirmiş olacak ve ayrıca mevcut pazardan daha fazla pay almaya çalışacak.


Yeni Hyundai Nexo; Bir Depo Hidrojen ile 800 Kilometre


Dördüncü nesil Santa Fe, otomotiv sektörüne öncülük edecek bir takım yeni aktif güvenlik sistemleriyle üretilecek. Smart Sense teknoloji paketiyle öne çıkan yenilikçi otomobilde arka yolcu uyarı sistemi bulunacak. Bu sistem, arka tarafta oturanları takip ederek özellikle çocukların araçtan iniş çıkışlarını anında sürücüye iletecek.

 Arka Çapraz Trafik Çarpışma Uyarısı ise otomatik fren fonksiyonu ile birlilkte geliştiriliyor. Sistem, sınırlı görünürlüğü olan dar alanlarda olası çarpışma riskinden kaçınmak için sürücüyü uyarıyor ve gerektiği durumlarda da freni otomatik olarak devreye sokuyor.


Türkiye'nin en ucuz 4 otomobili; Sandero, Linea, i10 ve Yaris


Yeni Santa Fe', Hyundai’nin SUV sınıfındaki yeni bir üyesi olarak ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak.


2017'de Türkiye'nin en çok satan otomobilleri1 yorum:

  1. Yeni Santa Fe 2012'de üretimi duran Veracruz ile neredeyse aynı boyutlarda. Hyundai ne yapmaya çalışıyor hiç anlamış değilim Veracruz'un yerini Santa Fe'ye mi vermeye çalışıyor. Santa Fe ile mi Land Cruiser ile aynı sınıfta yarışmaya çalışıyor acaba. Tucson'u anlarım da Santa Fe ile Hyundai Toyota Land Cruiser'a rakip olamaz ancak alternatif olabilir. Santa Fe ile Land Cruiser zaten farklı sınıf araçlar. Hyundai'nin acilen Veracruz yerine Land Cruiser ile rekabet edebilecek bir SUV üretmesi gerekiyor. Bu işler bi Tucson bi Santa Fe'yle falan olmaz

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..

TRT Spor Haberler