Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli lastik üreticisi Petlas; BU DÜNYA BİZİM MEMLEKET! diyor..

Türkiye'de imal edilen lastik markalarından Petlas, yeni bir reklamla karşımıza çıkıyor..Ve Petlas'a dünyanın her yerinde rastlamak mümkün..
Yerli marka için , ülkemiz için güzel konular bunlar..
Türkiye’nin lastiği sloganıyla yola çıkan Türkiye’nin yerli lastik üreticisi Petlas, yeni reklam filmiyle yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da tercihi olduğunu vurguluyor.

Reklam Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=yWZtAK_DFCs
Petlas, yeni reklam filminde dünyanın dört bir yanında memleketinin adını gururla duyurduğuna değiniyor. Satışı, Peru’dan Mısır’a, Norveç’ten Tayvan’a hatta sektörün en zorlu ismi Amerika’ya kadar uzanan Petlas, gücünü memleketinden aldığını vurucu bir şekilde gösteriyor. 
1974 yılında kurulan ve 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan Petlas, Türkiye’nin lastiği olarak yaptığı iletişiminde yeni bir aşamaya geçmiş oldu. 2016 Türkiye İhracatçılar Meclisi Raporuna göre 96 ülkeyle, en fazla ülkeye ihracat yapan 11. firma olan Petlas, bu başarısını marka iletişimine taşıyarak dünyanın tercihi olduğunu dile getiriyor. Artık, Petlas kullananlar için kar, kış, yağmur, sıcak, engebe, viraj birer zorluk değil. Dünya onlara memleket! 

Çekimleri; Şanlıurfa, Anamur, Konya Ereğli, Trabzon, Rize ve Erzurum’da gerçekleşen filmde büyük usta Barış Manço’nun eseri “Hemşerim Memleket Nire?” Ömer Ahunbay aranjesi ile yer alıyor. 


Kreatif sürecini Havas İstanbul, yapımını Kala Film’in üstlendiği reklam filminin post prodüksiyonunda Sinefekt imzası var!

Reklamveren: Petlas
Reklamveren Temsilcileri: Erkal Özürün, Serdar Işık, Mahmut Altınöz
Ajans: Havas İstanbul
Kreatif Direktör: Ergin Binyıldız
Kreatif Ekip: Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Benan Aka Öztürk, Betül Saykan, Neslihan Arslan
Müşteri İlişkileri Ekibi: Sibel Yeşileker, Esra Akbaş


Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yapımcı: Hazer Baycan
Uygulayıcı Yapımcı: Serkan Tırmık
Yönetmen: Serter Tırmık
Görüntü Yönetmeni: Muko Tırmık
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Orijinal Müzik Eser Adı: Hemşerim Memleket Nire
Orijinal Müzik Besteci ve Söz Yazarı: Barış Manço
Müzik ve Düzenleme: Jingle House/Ömer Ahunbay

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..