Yerli Otomobilde Gelişmeler, Bilmediğiniz Girişimler..

Lexus; Yeni Model, Yeni Fotoğraf

Lexus, 6 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Cenevre Otomobil Fuarı’nda 
(Geneva Motor Show) tanıtacağı kompakt crossover modelinin ilk fotoğrafını yayınladı.Akıcı tasarım, konfor ve lüks bu araçta birleşti. Merakla beklenen tamamen yeni UX crossover aracının dünya prömiyerini Cenevre’de gerçekleştirecek olan Lexus, bu yeni araçla bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

SUV tarzından ilham alan kaslı tasarımıyla dikkat çeken UX, aynı zamanda markanın yeni tasarım dilini de simgeliyor. Teknoloji konusunda da birçok yenilik sunacak UX, Lexus’un geleneksel el işçiliğini de kullanacak.


En Kusursuz Otomobil Markası, Yine; O Seçildi!


Lexus’un tamamen yeni platformu üzerine yapılan UX, yüksek gövde dayanıklılığı ve düşük ağırlık merkeziyle bir hatchback otomobil kadar çevik bir yol tutuşa sahip. Sürücü odaklı kabini ise, yüksek oturma pozisyonuyla birlikte içeridekilere ferah bir yaşam alanı sunacak.
Otomobil tutkunları ve basın mensupları, Lexus’un bu yeni model lansmanını aşağıdaki linkten 6 Mart tarihinde Türkiye saati ile 10:00’dan itibaren canlı olarak takip edebilecekler:
https://www.lexus.com.tr/car-models/ux/#luxury-flagship-crossover


Otomobilde, En İyi İkinci El Markası Lexus oldu

Toyota'dan Yeni Bir Spor Otomobil


1 yorum:

  1. Japonya'nın Mercedes'i Lexus çok güzel işler çıkarıyor. Seri üretim modelide konseptin ile birebir aynı olmuş. UX'in rakiplerinden çok daha şık ve modern göründüğünü söylemeliyim. Lexus yeni modeliyle birlikte dünyada yükselen satış grafiğini daha da yükseltecektir

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..