Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni donanımlarla en çok tercih edilen otomobile doping!

Son iki yılın en çok talep gören otomobili, yenilenen tasarım ve donanımlarıyla yine rakiplerine meydan okuyor. Krom ön ızgara, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici (Cruise Control) donanımlar yada 7 inç’lik dokunmatik tablet ekranlı  Uconnect bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerası.Tercih size kalmış..

2018 model hatchback, station wagon ve sedan  ailesi, yeni özelliklerle daha çok teknoloji ve sportiflik içeriyor!

2016 ve 2017 yıllarında Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olan Fiat Egea,  2018 model yılı versiyonlarında yeni donanım paketleri ile yenilendi.  2018 model yılı ile birlikte tüm ailede Easy ve Easy Plus versiyonlarda opsiyonel olarak tercih edilebilecek ‘Stil Paketi’ gerek tasarım gerekse konforu arttıran teknolojisi ile oldukça zengin bir içeriği 3 bin TL’lik bir fiyatla sunarak yüksek fayda/maliyet oranı ile dikkat çekiyor. Stil Paket; krom ön ızgara, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici (Cruise Control) donanımları ile kullanıcıların temel tasarım ve konfor beklentilerini karşılayacak içeriği sunuyor. 


2018 model yılı ile birlikte Egea Sedan Urban versiyonlarda ise LED gündüz farları standart olarak sunulmaya başlandı. Ayrıca Egea Sedan Urban versiyonu ile Hatchback ve Station Wagon Urban Plus versiyonlarında 7 inç’lik dokunmatik tablet ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerasını içeren ‘Teknoloji Paketi’ de opsiyonel olarak tercih edilebilir hale geldi. Hayatı kolaylaştıran teknolojileri bir araya getiren bu paket  3 bin TL’lik avantajlı opsiyon fiyatı ile sunuluyor. 


%100 Yerli ve Milli Erin Motor; Automechanika Fuarı'ndaydı


1.6 M.Jet dizel motora sahip Egea Hatchback ve Egea Station Wagon Lounge Plus versiyonlarında ise Bi-Xenon farlar ile 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, 3 bin TL’lik fiyata sahip ‘Spor Paketi’ ile satın alınabilecek. 

Fiyatlar 69 900 TL'den başlıyor 70 bin değil!

Renault 12'den Renault Megane Sedan'a 6 Milyon Otomobil Bursa'da Üretildi
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..