Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni RX1i Evo

Enduro sınıfı için yeni bir seçenek var; Mondial RX1i Evo.
Zarif bir tasarıma sahip. A1 sınıfı motosiklet ehliyetiyle kullanılabiliyor.
Motor; 125 cc, güç ise 7,6 kW.LCD ekran, arka port çantalar.Yeni Mondial RX1i Evo'nun, iki valf enjeksiyonlu (EFI) 125 cc hacimli motoru, 8.500 devir dakikada 7,6 kW azami güç ve 9,6 Nm tork değeri sunuyor..

Kombine fren sistemi (CBS), LCD ekran göstergesi,geniş arka port çantalar, göstergelerin sağında yer alan USB girişiyle yolculuk sırasında cep telefonu veya navigasyon cihazının şarjı,14,5 litre kapasiteli yakıt deposu; sürücü için büyük kolaylıklardan bazıları..


Motor Bloğu
125 cc hava soğutmalı, , 4 valf enjeksiyonlu (EFI) motor yapısına sahip RX1i Evo, etkin gücünü hissettiriyor.En çok satılan motosiklet sıralamasında son durum; 1.Kuba, 2.Honda, 3. Mondial
Gösterge Paneli
RX1i Evo LCD gösterge paneline konumlandırılan digital hız göstergesi, yakıt göstergesi sağ/sol sinyal ikaz lambaları, digital saat ve uzun far göstergesi mevcut.

Egzoz
Euro 4 normlarına uygun egzoz yapısı ve dekoratif egzoz kapağı ile artçı yolcuların egzozdan gelen sıcaklıktan etkilenmeleri engelleniyor.

Sele
RX1i Evo kullanıcılarının, konforlu ve ergonomik sürüşleri için dizayn edilmiş sele yapısı su geçirmez ve kaymaz özellikte.


Macera isteyenler için Mondial RX3i Evo


Aydınlatma ve İkaz Lambaları
Gövde krenajı ile uyum sağlanmış, aydınlatma kapasitesi güçlendirilmiş ön farlar dikkat çekici şekli ile göz alıcı hale getirilmiş. Aynı zamanda trafikte fark edilirliği en üst düzeye çıkarılmış.

Ön Disk Fren
Kombine Fren Sistemi (CBS) ,  ani frenlemeler için var.

Arka Port Çantalar
Genişletilmiş daha büyük hacme sahip arka port çantalar ile yanına almak istediğin eşyaları taşıma kolaylığı sunuyor.

Koruma Barı
RX1i Evo’da bulunan koruma demiri anı düşmelerde sürücüyü ve motosikletinin karenajını korur.

Siperlik
RX1i Evo’da bulunan ön siperlik sürücünün yolculuk esnasında rüzgardan daha iyi korunma sağlarken  sağlıklı sürüş keyfi yaşatıyor.


Ön Süspansiyon
RX1i Evo’nun ön amortisörlerinin yol tutuş özelliği ve performansı tamamen kullanıcının rahatı ve konforu için düşünülmüş.

Türkiye'de Motosiklet Satışları Ne Alemde?
Kaynak; https://www.mondialmotor.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..