Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Ulaşım ve Giriş Ücretsiz, Türkiye'nin Dev Otomobil Festivali “VWeekend Motoring” 29-90 Eylül'de

İntercity İstanbulpark, dolu dolu otomobilli, motorlu etkinliklere devam ediyor..29-30 Eylül'de Otomobil ve motosiklet tanıtımları,drift, akrobasi, yarışmalar, farklı sınıflarda otomobil yarışları, yarış tekneleri!, çocuk eğlence alanları, müzik ve daha bir çok etkinlik ücretsiz ve herkese açık. Ulaşım ise Pendik (E5) Metro çıkışından Intercity İstanbul Park’a gidiş geliş şeklinde yine ücretsiz.

İstanbulpark'ta farklı tarihlere ait değişik marka ve modelde otomobil, traktöre kadar
 birçok aracın sergilendiği bir müzede var.

Konuyla ilgili basın bülteni aşağıda yer alıyor;

Intercity İstanbul Park tarafından organize edilen “V Weekend Motoring” tam bir festival havasıyla geliyor.Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım standları, otomobil ve motosiklet kulüplerinin katılımı ile sergilenecek eşi benzeri olmayan koleksiyonlar, off-road garajları ve kulüplerinin araç sergilemeleri ile hafta sonu boyunca binlerce benzersiz aracın sergisi. DJ performansları, Power FM Simülatörü, drift ve akrobasi gösterileri, seminerler, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar, çocuk eğlence alanları ve çok daha fazlası bu festivalde yer alıyor. Ayrıca festival boyunca Intercity Silver Cup, Intercity Cup ve Intercity Platinum Cup yarışları ile Intercity İstanbul Park Pist Günleri de düzenleniyor.
Klasik otomobiller, motosikletler, off-road araçları, off-shore yarış tekneleri vs için farklı sergi bölgeleri planlanmış durumda.
Sıkça Sorulan Sorular 
1- Katılım ücreti var mı?
V Weekend Motoring ziyaretçi girişleri ücretsizdir.Aracı ile gelen misafirlerimiz için otopark ücreti 20 TL’dir.
- Aracımız yoksa festivale nasıl ulaşabiliriz?
V Weekend Motoring festivalimiz için Pendik (E5) Metro çıkışından Intercity İstanbul Park’a ve aynı şekilde pistten Pendik (E5) Metro istasyonuna gün boyu ücretsiz servis hizmetimiz olacaktır. Pendik (E5) Metro çıkışında görevli arkadaşlarımız misafirlerimizin servislere rahat ulaşımı konusunda destek vereceklerdir.
2- Etkinlik saatleri nedir?
V Weekend Motoring 29-30 Eylül Cumartesi ve pazar günleri saat 10:00-18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.
3- Etkinlik içeriği nedir?
V Weekend Motoring içerisinde;
Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım stand alanları, en son model araçları ile yetişkinlere ve çocuklara eğlenceli aktiviteleriKlasikten egzotiğe, off-road’dan motor sporları takımlarına bir çok farklı kulüp ve garajdan binlerce nadir araçGösteri alanımızda iki gün boyunca, otomobil ve kamyon drift, motosiklet akrobasi, drift taxi, otomobil parade geçişleri, eğlenceli ve ödüllü yarışmalarYarış pistimizde, Intercity Cup yarışlarımızdan Intercity Silver, Gold ve Platinum Cup yarışları, Intercity İstanbul Park Pist Günleri, Pist Taxi etkinlikleri, Opel OPC Cup yarışlarıİki gün boyunca sektörel konuları işleyen ve pratik güvenlik bilgilerini aktaran seminerlerFood Truck konseptli farklı yeme / içme deneyimleriSponsor standlarında eğlenceli etkinliklerYarış simülatörleri ve dronelarÇocuk eğlence alanlarıPower FM Kenworth TIR’ı ile gün boyu müzik şöleni ve Power FM Simülatör ile heyecanlı deneyimler

Kaynak;
 https://intercitypark.com/
https://www.facebook.com/IntercityPark/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..