Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

BANTBORU Off-Road Team, Suzuki Grand Vitara ile Sorunlara Rağmen 3. Oldu

İlayda Hancı Korkut (Türkiye'nin ilk ve tek kadın Off-Roadşampiyonu) ve 
 Batuhan Korkut  ikilisi, Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın Karabük’te yapılan  6.  yarışını, yaşanan teknik sorunlara rağmen S1 klasmanında üçüncü sırada bitirdi.

2016 sezonunu ülkemizin ilk kadın Off-Road S1 şampiyonu olarak kapatan 1994 doğumlu İlayda Hancı Korkut, bir yıllık aradan sonra BANTBORU Off-Road Team bünyesinde ve Batuhan Korkut ko-pilotluğunda parkurlara geri döndü.

BANTBORU Off-Road Team renklerinde Suzuki Grand Vitara ile yarışan ikili, Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın Karabük’te gerçekleşen altıncı ayağını, yaşanan teknik sorunlara rağmenS1 sınıfında üçüncü sırada tamamladı ve podyumda yer aldı.

Ford Fiesta R5 ve Murat 131 birinci oldu!

Takım, ateşleme ve debriyaj sistemlerinde iki farklı mekanik sorun yaşadı. Zorluklara rağmen yarışı bırakmayan BANTBORU Off-Road Team, ‘Rekabetçi Performans’ sloganına uygun olarak ilk günün akşamında azimli bir çalışma ile aracın sorunlarını giderdi. Servis noktasında aracın debriyaj ve şanzımanı, 40 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamen değiştirdi. 


BANTBORU Off-Road Team yarışın ikinci gününde start çizgisinde yerini aldı ve istikrarlı bir performansla yarışı üçüncü sırada bitirerek, bir kez daha podyum görme başarısı gösterdi.

Türkiye Off-Road Şampiyonası’nda bir sonraki randevu, 10 - 11 Kasım tarihlerinde Sinop’da gerçekleşecek.

Yeni Bir Dünya Şampiyonu Geliyor, Ayhan CAN: Hem Porsche GT3 Cup Benelux Şampiyonu Hem de Carrera Cup Fransa Şampiyonu

BANTBORU Hakkında
Sanayi üretiminde 45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip bulunan BANTBORU, otomotiv ve dayanıklı tüketim ürünleri sektörlerinde önem taşıyan boru sistemlerinin dünyanın en büyük 5 üreticisinden biri ve ülkemizin bu alandaki lider uzman kuruluşudur. BANTBORU, 500’den fazla çalışanıyla 30 bin metrekarelik kapalı alana yayılı üretim tesislerinde hammaddeden nihai ürüne kadar tüm prosesleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge Merkezi, 2015 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “BANTBORU Ar-Ge Merkezi” olarak onaylanan BANTBORU, güçlü global markaları geliştirerek ülkemizin ihracatını artırma misyonuyla dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan TURQUALITY® Marka Programı kapsamında desteğe uygun görülen kuruluşlar arasında yer almaktadır ve Birleşmiş Milletler Kadının Güçlendirilmesi Prensipleri imzacısıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..