Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Opel Combo, Hayatın Her Anı İçin Tasarlanmış Bir Kahraman

Türkiye'de  1.5 litre 102 beygir ve 130 beygir dizel motorlarla satışa sunulan yeni Opel Combo düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı birlikte sunuyor. Sırasıyla 5 ileri manuel ve 8 ileri tam otomatik şanzımanlarla birleştirilen motorlar sunduğu ortalama 4.3 litrelik yakıt tüketimi ile de sınıfında zirveye oynuyor. 


Yeni Opel Combo hem özel hem de iş amaçlı kullanılabilen, kullanıcısının her gün yanında olacak çok yönlü yapısı, gelişmiş teknolojik özellikleri ve Alman mükemmeliyetçiliğini yansıtan tasarımı yeni Combo’yu sınıfında üst segmente taşıyor. 
Yeni Opel Combo, üst segment binek araçlarda görülen üstün sürüş güvenlik sistemleri ile birlikte geldi. Şerit Koruma Özelliği ile Şerit İhlali Uyarı Sistemi, Hız Limiti Trafik İşareti Tespit Sistemi, Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, Yaya Tanıma Özelliği ile Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi baz modelden itibaren standart olarak sunuluyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, 8” dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve 180 derece panoramik geri görüş kamerası ise kullanıcısının günlük hayatını kolaylaştıran diğer özellikleri olarak dikkat çekiyor. 
Geniş yolcu kabininde 28 adet, toplam 186 litreye varan saklama alanı bulunan yeni Opel Combo’nun bagaj hacmi ise 950 litre. Aracın iki tarafında bulunan sürgülü kapılar ise yolcu kabinine giriş ve çıkışı kolaylaştırıyor. Yeni Combo’nun kullanıcılarına sunduğu önemli kullanım kolaylıklarından biri de bagaj kapağını açmadan yük alanına erişimine imkan veren açılabilir camlı bagaj kapağı.

Yeni Combo’nun liste ve Mart ayına özel 5 bin TL indirimli lansman fiyatları şu şekilde açıklandı: 


Yeni Opel Combo
Enjoy
Excellence
Ultimate
1.5 lt. Turbo Dizel 102 HP MT6
Liste: 127.400 TL
Kampanyalı: 122.400 TL
Liste: 132.400 TL
Kampanyalı: 127.400 TL
-
1.5 lt. Turbo Dizel 130 HP AT8
-
Liste: 144.400 TL
Kampanyalı: 139.400 TL
Liste: 149.400 TL
Kampanyalı: 144.400 TL


Opel Türkiye Genel Müdürü Çağrı Öztaş: “Yeni Combo Opel severlerin kahramanı olacak”

Yeni Combo’yu Türk tüketicisinin çok seveceğini belirten Öztaş şu açıklamalarda bulundu: “Segmentinin standartlarını değiştirecek olan yeni Combo’yu Opel severlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni modelimizi ‘her günün kahramanı’ olarak nitelememizin nedeni gayet açık: Yeni Combo, kullanıcısının her gün yanında olacak, hem özel hem de iş hayatlarında bir otomobilden bekledikleri tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı. Bu modelimizde binek otomobillerde görülen güvenlik ve konfor özelliklerini müşterilerimize standart olarak sunacağız. Verimli dizel motorlarımız da hem yakıt ekonomisi hem de performans konusunda iddialı. Ferah ve kullanışlı yaşam alanını da göz önüne aldığımızda yeni Combo kullanıcıları çeşitli ihtiyaçlarına kusursuz yanıt vermek için hazır bekleyen bir kahramana sahip olacaklar.”

Yeni Combo satış hedeflerine de değinen Öztaş, 2019 Mart-Aralık‘ta pazar büyüklüğüne bağlı olarak minimum 3 bin adet satış elde etmeyi hedeflediklerini açıkladı. 


Yeni Nissan NV250 yolda.Renault Kangoo üzerine şekillenecek


Yeni Opel Combo, sınıfındaki diğer modellerle kıyaslandığında daha çekici, daha dengeli, güçlü ve kendinden emin görünüyor. Opel’in tasarım dilini yansıtan gündüz LED farları ve Opel logosunu kucaklayan krom kanatlar ön ızgarayla birlikte çarpıcı bir çizgi oluşturuyor. Yüksek, yatay konumlu motor kaputu ve geniş çamurlukları ise yeni Combo’nun kahraman duruşunu ilk bakışta gösteriyor. 

İç mekan tasarımında ise kalite ve sürücü ergonomisi öne çıkıyor. Sürcünün tüm kontrol kumandalarına oturma pozisyonunu değiştirmeden kolayca erişebileceği toplu bir yerleşim mevcut. İç mekanda malzeme kalitesiyle ve kusursuz Alman detaycılığıyla yeni Combo rakiplerinden kolayca ayrışıyor. Yeni Combo, tüm iç ve dış tasarım özellikleriyle Opel’in tasarım dilini yansıtıyor. Opsiyonel olarak sunulan panoramik cam tavan ise iç mekana daha ferah bir hava katarken, sunduğu çok sayıda saklama gözüyle ve LED aydınlatması ile de ekstra kullanım kolaylığı sağlıyor.


Satın Alınması En Mantıklı Otomobil, hem bir SW, hem SUV hem de bir HB otomobilin özelliklerini taşıyor!


4403 mm uzunluğa, 1848 mm genişliğe ve 1841 mm yüksekliğe sahip yeni Combo 102 hp’lik dizel versiyonunda 1521kg ağırlığa sahipken, 130 hp’lik dizel versiyonunda ise bu rakam 1536kg’a çıkıyor. Her iki versiyonda da 50 litre yakıt ve ayrıca 17 litrelik bir AdBlue deposu bulunuyor.


Fiat Chrysler ile Peugeot Citroen birleşiyor mu?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..