Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Türkiye’nin bir ilki olan yerli üretim otomatik dümenleme sistemine sahip traktörler serisi Case IH ProGuide, İzmir AgroExpo 2020’de

 Üstün özellikli ürünleriyle tarım sektöründe profesyonellerin tercihi olan TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, İzmir AgroExpo 2020’de güçlü ve dayanıklı yeni traktörleri ve traktörlere farklı fonksiyonlar kazandıran tarımsal ekipmanlarıyla ziyaretçilerin odak noktası oluyor.

Case IH’in 1000 m²’ye yakın standında sergilediği zengin gamında yer alan ve çiftçilerin çalışma sahalarında değişen ihtiyaç ile beklentilerine göre geliştirdiği ürünler, kullanıcıların maliyetlerde düşüş, verimlilikte de ciddi artışlar sağlamasına katkıda bulunuyor.
Çok amaçlı traktör Case IH JXE serisi, bahçeden tarla ve hayvancılığa kadar, her yere yetişiyor! 

Case IH’in İzmir AgroExpo 2020’de görücüye çıkardığı yeni serisi ise ‘Tam hayal ettiğiniz gibi; yüksek performans, yüksek kalite’ mottosu ile orta segmentteki temsilcisi olan yeni Case IH JXE serisi. ‘Çok amaçlı traktör’ olma özelliğiyle dikkat çeken bu seri bahçede, tarlada ve hayvancılıkta olmak üzere tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 
JX55E ve JX65E olmak üzere 2 farklı modelden oluşan bu yeni seri, sahip olduğu TürkTraktör üretimi güçlü ve ekonomik 55HP ve 65HP güçlerindeki motoru, 8 ileri 8 geri transmisyonu, güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi, ideal ölçüleri, geniş ve ergonomik kumanda kollarına sahip kabini ile çiftçilerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Yerli üretim otomatik dümenleme sistemine Case IH ProGuide; çiftçileri ‘Modern Tarım’a taşıyor 

Case IH standında bu yılın en dikkat çeken bir diğer ürünü ise Türkiye’nin bir ilki olan yerli üretim otomatik dümenleme sistemine sahip traktörler serisi Case IH ProGuide. Uydu destekli otomatik dümenleme sistemine sahip bu traktörler, Türkiye’de en çok kullanılan 90-110 beygir gücüne sahip modeller olarak ülke çiftçisiyle buluşturuluyor. 2,5 cm gibi yüksek bir hassasiyet ile çalışmaya imkan tanıyan ve fabrika çıkışlı bir özellik olarak sunulan otomatik dümenleme sistemi, tarımsal faaliyetlerde kullanılan tohum, ilaç ve gübreden yakıta kadar tarımsal girdilerin gerektiği kadar kullanılmasını ve toplam maliyetin düşürülmesi sağlıyor.

Case IH ProGuide ,bu teknolojinin yerli üretim olarak fabrika çıkışlı sunulmasıyla aynı zamanda parça fiyatı ve bakım tarafında da kullanıcısına avantaj yaratıyor.


Tarımsal ekipmanın seçkin markası RedPro da İzmir’de…

Case IH tanıtım alanına gelen konuklar sadece traktörleri değil; traktörlerin sahadaki fonksiyonlarına daha fazla özellik katan tarımsal ekipmanları da inceleme fırsatı buluyor.
Case IH markalı değişken odalı silindirik balya makineleri ile birlikte, ilk kez sergilenen RedPro markalı tarla ilaçlama makineleri, klasik ve döner kulaklı pulluklar ile römorklar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Case IH standında,‘Devir ekonomi ve çiftçiye destek devri’ diyerek çiftçilerin mekanizasyona erişimini kolaylaştırmak adına hayata geçirilen farklı çözüm ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilendirmeler de yapılıyor. 

TürkTraktör Hakkında 
Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında kurulan TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. Türkiye'de kesintisiz 13 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, 130’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Koç Holding A.Ş. ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNH Industrial'in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 25’i BIST’de işlem görmektedir. TürkTraktör; New Holland, Case IH ve Steyr marka traktör üretimi ile zirai ekipman distribütörlüğü yapmanın yanı sıra; New Holland TD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi, S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan TürkTraktör tesislerinde 2 bini aşkın kişi çalışmaktadır. Traktör pazarının lideri TürkTraktör bünyesinde bulundurduğu CASE ve New Holland marka iş makinelerinin de 2013 yılında Türkiye distribütörlük faaliyetlerine başlamıştır. "Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak" ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 65 yıldır kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur. www.turktraktor.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..