Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Sandero, Yeni Dacia Logan ve Yeni Renault Symbol

Dacia; Sandero, Sandero Stepway ve Logan’ın yeni nesillerini tanıtıyor.  Üçüncü nesil Yeni Sandero, Yeni Sandero Stepway ve Yeni Logan 29 Eylül 2020’de tüm detaylarıyla gün yüzüne çıkıyor. Önceki nesillerinin ruhunu koruyarak yenilenen ve erişilebilir fiyatlarla müşterileriyle buluşmaya devam edecek modeller, markanın temel felsefesi yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla modernlik, daha fazla ekipman ve çok yönlülük sunuyor.
Dacia’nın sunduğu ürünler, bugün her zamankinden daha çok tüketicinin beklentileri ile örtüşüyor. Artan ‘’Bireysel mobilite’’ ihtiyacı, uzun vadeli bir yaklaşımı doğurdu. Bu yaklaşımın merkezinde yer alan otomobil, uzun vadeli ve mantıklı bir yatırım tercihi olarak öne çıkıyor. İşte bu yüzden, müşteriler, daha iyi ve daha erişilebilir bir ürün talep ediyor.
Logan ile tek bir modelden başlayan ve bugün eksiksiz bir ürün gamına ulaşan Dacia, 15 yıldan bu yana otomobilde dönüşümü gerçekleştiriyor. Sandero, 2017’den bugüne Avrupa’nın en çok satan perakende modeli olmayı başardı.
15 yılda, Dacia markası otomobil sektöründeki konumunu sağlamlaştırdı.Aidiyet duygusu yaratan ve tercih edilen bir marka oldu. Müşteri odaklı yaklaşımını her zamanki gibi sürdürürken Dacia, modernize edilen 2 yeni modeli ile yeni bir boyut kazanıyor.
Çağdaş ve dinamik çizgiler

Belirgin hatları ve dizayn detaylarıyla Yeni Sandero, daha güçlü bir karakter ve sağlamlığa vurgu yapan tasarımıyla yola çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil, bir önceki nesle göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanı ile daha akıcı bir görünüme sahip. Yerden yüksekliği artmasına rağmen Yeni Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor.
Yeni Sandero Stepway ise, Dacia ürün gamının çok yönlü modeli olarak öne çıkıyor. Yeni Sandero Stepway, SUV DNA’sı vurgulanan ve macerayı çağrıştıran tasarımı ile Yeni Sandero’dan farklılaşıyor. Daha belirgin hatlara sahip kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu sis farlarının üzerindeki eğimli yapı, modeli fark edilir kılıyor.
Tamamen yeniden tasarlanan Yeni Logan’ın silueti daha dinamik ve akıcı, ayrıca bir önceki nesle göre biraz daha uzun. Otomobilin dinamik çizgisine; akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkıda bulunuyor. Y formundaki farlar, gövdenin hatlarıyla uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolu gibi ayrıntılar Yeni Sandero ile benzerlik taşıyor.Y formunda yepyeni ışık imzası
Y biçimindeki ön ve arka farlar, Dacia’nın yeni ışık imzasını oluşturuyor. Üçüncü nesle daha güçlü bir kimlik kazandıran bu imza, modellerin daha geniş görünmesini sağlıyor.

    Dacia, yeni 3 modeliyle artık daha çekici, daha modern.Sandero; Clio'ya rakip olur mu bilinmez ama Logan'ı Türkiye'deki adıyla Yeni Renault Symbol'ü de görmüş olduk.Dacia,yeni modelleriyle en çok satan otomobiller listesinde yine ön sıralarda olacak..

4 yorum:

 1. Fiat Ege a ile başlayan ön far ve ızgara tasarım anlayışını diğer markalar da sürdürüyor herhalde. Neyse belki de ben benzetiyorumdur. Dacia logan sedan güzel olmuş. Beğendim. Keşke togg elektrikli otomobil markamızın yanında böyle içten yanmalı motora sahip ucuz bir markamız da olsaydı.

  YanıtlaSil
 2. Sandero, Logan ve Symbolikilisi güzel olmuş.TOGG mevcut planın ynaında B sınıfı sedan ve HB de olmalıydı.Hiç olmazsa hibriti olmalıydı

  YanıtlaSil
 3. Togg için hibrid yanlış bir seçenek olurdu. Tamamen elektrikli doğru bir karar idi. Ancak küçük ve ucuz bir HB otomobil de düşünülmeliydi. Honda fabrikası başka bir şekilde değerlendirilebilir bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Honda fabrikası düşünülmesi gereken bir şey belki ama otomobili Honda ile beraber ilişkili anlatacaklar ..Bu da çok önemli değil ama bir ayrıntı olur-du!

   Sil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..