Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Black Edition; Kia Sportage

Kia'nın iddialı modeli Sportage'ın sınırlı sayıda üretilen Black Edition versiyonu eylül ayı itibarıyla Türkiye'de. Göz alıcı tasarımıyla öne çıkan otomobilde siyah detaylar dikkatleri üzerine topluyor. Kia, C SUV sınıfında ezberleri bozan modeli Sportage’ın “Black Edition” serisini eylül ayı itibarıyla Türkiye’de satışa sundu. Sportage 1.6 litre dizel motor ve otomatik şanzıman seçeneğiyle sunduğu güçlü performansın yanında Black Edition versiyonuyla tasarım alanında da iddiasını artırıyor. 

Sportage Black Edition, farkı detaylarında saklı

Siyah detayların öne çıktığı Black Edition versiyonu, siyah renk 17 inç alaşımlı jantlar, gövde rengi kapı kolları, ön ve arka parlak siyah tampon koruma, yeni tasarım parlak siyah radyatör ızgarası, parlak siyah tavan rayları ve LED ön farları ile dikkat çekiyor. Karartılmış Kia logosu ve parlak siyah Sportage logosu ile “Black Edition” farkını ortaya koyuyor.  Türkiye’ye sınırlı sayıda getirilen Sportage Black Edition, 4 farklı renk alternatifi, benzersiz ve göz alıcı tasarımıyla yollara çıkacak..

2 yorum:

  1. Kian'nın en büyük talihsizliği distribütör olarak Anadolu grubunu seçmesi

    YanıtlaSil
  2. Bazı markaların şanssızlığı genel satıcıları; KIA gibi Proton, Subaru, Mitsubishi gibi. Zira, tanıtım, kampanya, reklam.. anlamında pek hareketli değiller

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..