Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Elektrikli Yerli Traktör ZY, 2023'ü Bekliyor

 Elektrikli ve yerli araç gündeminde Togg ve ZY var.2023 yılı içerisinde yerli elektrikli otomobil Togg'un seri imali ve satışı başlarken, ZY Elektrikli Traktör'ün de fabrika açılışıyla berabe r veya kısa bir süre sonra satışları başlayacak gibi görünüyor. Beklentiler ve açıklamalar bu yönde. Diğer taraftan bu ve benzeri projelerin hayata geçmesi içinde ideal bir tarih yeni yıl!
ZY Elektrkli Traktör, bu kez de fabrika içinde 2 adet elektrikli traktörün fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.. Araçlar, her zamanki gibi test aşamasını yansıtan karışık renklere sahip.İki traktörün farkı ise gerideki aracın arka tekerlerindeki ağırlık olarak görünüyor.Diğer taraftan Altay Tankı, Togg ve ZY gibi projelerin artık bir an önce hayata geçmesi gerekiyor..
Kaynak; https://www.zyelektrikli.com/
https://twitter.com/ZYtraktor
https://www.facebook.com/zytraktor

1 yorum:

  1. Diğer taraftan Altay Tankı, Togg ve ZY gibi projelerin artık bir an önce hayata geçmesi gerekiyor..----------------Togg 2023 başında satışa başlanacak.
    Altay tankı Almanya nın motor ambargosundan dolayı üretilemedi. 2025 gibi ancak seri üretim başlar. Çünkü yerli motor ancak o zaman hazır hale gelecek
    ZY traktör ü bende merak ettim. Normalde geçen sene seri üretim başlayacaktı.
    Bakalım umarım 2023 de seri üretim başlar.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..