Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Durmak Yok Yola Devam, 45 Yıldır Hidromek Her Yerde..

 Yerli marka Hidromek; imal ettiği iş makinalarıyla Türkiye'nin her yerinde, tüm kıtalar da. Araştırma, geliştirme, tasarım ve imalat kadar etkinlik ve ödül toplamada da iyi işler çıkarıyor. Hidromek, geçtiğimiz günlerde İzmir'deki Mermer Fuarı'ndaydı. Mayıs'ın ilk günlerinde ise Fransa’da düzenlenecek Haute Savoie International Fuarı’nda ve Avustralya Kemps Creek’de gerçekleşecek olan Dig Days Sydney’de yerini alacak..45 yıldır sahalarda olan yerli firma;  bu süreçte birlikte yol aldıkları ekibe, bayilerine, servislerine, tedarikçilerine, müşterilerine ve tüm paydaşlarına teşekkür ederken 2009’dan günümüze liderliğini de vurguluyor, internet adresi ve sosyal medya hesaplarından.. Diğer taraftan uluslararası tasarım ödülü sayısını 32’ye çıkarmış durumda. En son HİDROMEK, HMK 62 T mini paletli kazıcı yükleyici ile uluslararası alanda en saygın değerlendirme platformlarından biri olarak görülen Red Dot Award 2023’te "Winner" ödülünü de evine getirdi. 

Bir başka ödüllü araçta; Yeni HİDROMEK  K4. O, da 2 yeni tasarım ödülünü portföyüne kattı.

Yeni ödüllerle birlikte K4 Serisinin kazandığı toplam ödül sayısı 4’e çıktı. Türkiye’de sektörünün sayılı tasarım stüdyolarından birini bünyesinde barındıran HİDROMEK, kullanıcı odaklı tasarımlara sahip iş makineleri ile fark oluşturuyor.GERMAN DESIGN ÖDÜLÜNÜ KAZANAN İLK KAZICI YÜKLEYİCİHİDROMEK Tasarım Stüdyo Müdürü Hakan Telışık;

“Yeni K4 Serimiz, bu sene IF Design ve Red Dot tasarım ödüllerini kazanmış ve bu ödülleri dünyada ilk kez kazanan kazıcı-yükleyici olmuştu. K4 Serisinin uluslararası çok değerli German Design ve Good Design ödüllerine de layık görülmesinden ötürü büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Üstelik K4 Serisi, German Design ödülünü kazanan ilk kazıcı yükleyici olma unvanını da elde etti. Aldığımız son ödüllerle, yaklaşık 4 sene süren, müşterilerimizi de tasarım sürecine dahil ederek yenilikçi bir tasarım süreci ile geliştirdiğimiz ve bütün tecrübemizi aktarmaya çalıştığımız K4 Serisi’nin tasarım kalitesi, 4 farklı uluslararası tasarım otoritesi tarafından tescillenmiş oldu. Bu başarıdan aldığımız motivasyonla, çalışmalarımıza daha büyük bir güç ve azimle devam edeceğiz.”  diyor..


Kaynak; https://www.hidromek.com.tr
https://www.facebook.com/hidromek.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..