Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Lada Granta Drive Active Liftback

 LADA, Yeni Granta Drive Active Liftback versiyonunun satışlarına başladı. Aracın imalatı;  LADA otomobillerinin spor versiyonlarında uzmanlaşmış bir AVTOVAZ yan kuruluşu olan LADA Sport LLC tarafından gerçekleştiriliyor. Eğimli bir tavanla, yükselen pencere pervazlı gövde, dinamik  tarzıyla LADA Granta Drive Active konseptine uyumlu olarak karakteristik spor öğelerle sunuluyor..Otomobile, kaldırma kuvvetini % 45'e kadar azaltan  aerodinamik  bir gövde kiti  uygulanırken  tamponlar daha belirgin hale getirilmiş. . Liftback'in sportif stili, tamponlardaki kırmızı kenarlar, krom kaplı egzoz borusu ucu ve ayrıca delikli jant teli, siyah lake ve elmas cilasını birleştiren 15 inç alaşım jantlar aracın özelliklerinden bazıları.

İç mekanda ise parlak kırmızı kontrast kaplamalar, koltuklar, gösterge kadranı, deri direksiyonda ki dikişler ve vitesteki yeni ayrıntılar dikkat çekiyor.LADA Granta Drive Active liftback, iki hava yastığı, klima, ısıtmalı ön koltuklar ve bir ses sistemi içeren Comfort paketinde sunulmakta. Araba, ekonomik ve yüksek torklu 90 beygir gücünde bir motorla donatılurken fiyatı da,  980.900 Ruble olarak belirlenmiş.


Kaynak; www.lada.ru

1 yorum:

  1. Tata, Lada gibi markalar ülkemize yeni modelleriyle birlikte gelmeli. Bunca yıldır bu ve benzeri markaların ülkemize gelmemesi hata. İnsanlar artık ne bulursak onu alırız derdindeler

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..