Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Fransız Peugeot, Yeni E-3008'in ilk fotoğraflarını yayınladı

 Yeni elekrikli SUV, yine ilgi çekici, yine talep görecek gibi görünüyor.. Yeni PEUGEOT E-3008’e dair tüm ayrıntıların açıklanmasına sayılı günler kala, Fransız marka yeni elektrikli fastback SUV’una dair ilk resmi görselleri yayınlarken. Fransa’daki ileri teknolojiye sahip Sochaux Fabrikası’nda, "Next Level”-“Sonraki Seviye” sloganıyla imal edilecek. Araç, önden bakıldığında  408'e benzerken  son yıllarda yükselişte ki moda tasarım,  fastback tarzını benmsemiş. Ve, bir aslan olduğunu saklamıyor!
Yeni, Yerli, Gizemli Otomobil ve eBus9 yorum:

 1. kısa 408 gibi ama bu da muhtemelen 1.2 benzinli olarak girecek ülkeye ilk aşamada... Ayrıca GT dahil bazı özellikler gene kırpılmış gelecektir korkarım. (Focal, gece görüş vb...) Bu arada 1.2 motor uzun yolda 120 civarında 5.2'ye civarı yakarken yüksek hızlarda sarfiyat neredeyse 2 katı oluyor ancak hızlanma ve sürüş konforu oldukça iyi ;-)

  YanıtlaSil
 2. Sanki 408'in büyük ağabeyi gibi duruyor. Adını 4008 yapsalardı keşke :)

  YanıtlaSil
 3. Sektör aynı dizaynin xs, s, m, l, xl, xxl bedenleri olarak gitmeye devam edecek gibi...

  YanıtlaSil
 4. Ha TOGG da değişmem.. o gelesiye kadar da TOGG siparişleri açılır 10 aya a kadar - o zaman zaten gelmesine gerek kalmaz.. min. %50 neden fazla veresin ki? Gıcık olan TOGG o bile vermez en az 750.000 fazladan!

  YanıtlaSil
 5. Gayet iyi 508 de kötü gibi duruyordu gerçekte mükemmel duruyor buda aynen öyle olacak başarılı

  YanıtlaSil
 6. Elektrikli otomobilleri premium markalar hariç neden tasarımlarını uzay gemisi gibi yapmaya başladılar bi arabadan çok uzak bi görüntü oluşmaya başladı

  YanıtlaSil
 7. Peugeot 3008 her zaman güzel kim ne derse desin emsallerinin çoğundan çok daha yakışıklı

  YanıtlaSil
 8. 008 demeyelim de Cross 208 diyelim (:

  YanıtlaSil
 9. C4x-208-408 full karışık olsun ustam, sar bi tane de kusalım

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..