Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Chery, Doha-Katar Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Yeni JAECOO J8’i Dünyaya Tanıttı

Chery Group’un Premium Off-Road SUV sınıfında yeni bir anlayışın oluşmasını hedefleyen JAECOO markası, bu yıl ilk defa Cenevre haricinde, Doha-Katar’da düzenlenen Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda, J8 modelinin dünya lansmanını gerçekleştirdi. 
Premium SUV segmentinde Chery’nin tüm teknolojik birikiminin aktarıldığı, ilk bakıştan itibaren sofistike ancak sade, doğadan esinlenen tasarım ögelerinin gözlemlenebildiği JAECOO J8, 7 farklı senaryoya göre değişkenlik gösterebilen sürüş modları, büyük oranda Nappa deriyle kaplı koltukları, mat siyah geyik derisinden tavan döşemesi, TOM yapımı suni ahşap döşemeleri, 24,6 inçlik ultra akıllı kavisli ekranı, özel 14 hoparlörlü SONY ses sistemi ve 255 renkli, şelale tarzı ritmik ortam aydınlatmasıyla sürüş sırasında benzersiz bir görsel-işitsel deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. “540 stereo” isimli süper-hassas klima sistemi ve “C-PURE Kübik Kabin Teknolojisi” ile de JAECOO J8, Premium SUV segmentinde dengeleri değiştirmek için yollara çıkıyor. 


Chery Group’un premium markası JAECOO, bu yıl ilk defa Doha-Katar’da düzenlenen Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda J8’in dünya lansmanını gerçekleştirdi. İlk olarak Şubat 2024’te yollara çıkması ve Mart 2024’te Katar pazarında satışa sunulması beklenen JAECOO J8’in, markanın tasarım, kabin donanımları, akıllı teknolojileri ve performansı açısından başyapıtı niteliğinde olduğunu vurguluyor. Üstün arazi yetenekleriyle donatılan J8, JAECOO’nun sürekli gelişimiyle “Off-road SUV” alanında yeni bir pazara öncülük etmesi ve kullanıcılar için en üst düzey seyahat deneyiminin kapılarını aralaması anlamında büyük bir önem taşıyor. Premium bir markaya yakışacak biçimde şelale tarzındaki ön ızgara tasarımıyla JAECOO J8, ilk bakıştan itibaren yüksek kalite algısını yansıtıyor. JAECOO J8’in genel olgun tarzı; gövde boyunca uzanan keskin omuz çizgisinde, doğal ışığın yumuşak vuruşlarıyla aracın hatlarını göstererek, benzersiz sanatsal derinlikle dolu, özgün bir gücü ifade ediyor. Kabin içinde mutlak premium atmosfer

JAECOO J8’in kabin tasarımında ise abartıdan uzak premium şıklık sergileniyor. Koltukları büyük oranda Nappa deriyle kaplı olan SUV, böylece yolculara sadece rahat bir seyahat deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda daha ferah bir atmosfer 

JAECOO 7, Doğu Avrupa SUV Pazarına Giriyor

de sunuyor. Tamamı mat siyah geyik derisinden tavan döşemesi, sadece son derece konforlu bir his vermekle kalmıyor, aynı zamanda ses emilimini de geliştirerek kabin yalıtımına katkı sağlıyor. TOM yapımı suni ahşap, doğal ahşabın görsel dokusunu ve dokunma hissini bir araya getirerek, olağanüstü zarafet oluşturuyor. 

Yeni Chery Tiggo 9, Hibrit, Elekrik, Yatırım

JAECOO J8, üstün tasarım yaklaşımını gelişmiş teknolojiyle harmanlayarak samimi bir ortam sunuyor. Kabin, 24,6 inçlik ultra akıllı kavisli ekran, özel 14 hoparlörlü SONY ses sistemi ve 255 renkli, şelale tarzı ritmik ortam aydınlatması ile donatılıyor. Sürüş sırasında benzersiz bir görsel-işitsel deneyim yaşayan kullanıcılar, “540 stereo” isimli süper-hassas klima sistemiyle iklimlendirme ayarlarına kavuşuyor. Her sıradaki yolcu, hava sıcaklığını kendi tercihine göre ayarlayabiliyor. “C-PURE Kübik Kabin Teknolojisi”nin de katkısıyla, ferah ve konforlu bir sıcaklık sağlanarak otomobilin içindeki havanın daha taze ve sağlıklı olması sağlanıyor. 

Yeni elektrikli araç, yakında İznik'ten yola çıkacak

7 farklı temel sürüş senaryosu

JAECOO J8, 7 temel sürüş senaryosuna kolaylıkla uyum sağlayabilen, çevik ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. Her senaryoya uygun, akıllı dört tekerlekten çekiş sistemi, güç aktarımını sağlıyor. CDC manyetik yükseklik ayarlı süspansiyonuyla JAECOO J8; aracın yüksekliğini farklı yükler ve yol koşullarına göre ayarlayabiliyor, gelişmiş konfor seviyesini üstün yol tutuş özellikleriyle birleştirebiliyor. Eş zamanlı olarak off-road tutkunlarına da dengeli bir arazi sürüş keyfi yaşatabiliyor. 

Yeni bir BMC'mi, Yoksa Çin BMC'si mi?


Chery hakkında...Kantar ve Google, ortaklaşa, 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. Chery, otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti. Chery, kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery, küresel pazarlara komple araç, CKD parçaları, motor, üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. Chery, ürün stratejisi, yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye, küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu, teknoloji, aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı, 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken, dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. Ayrıca Chery, sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma, çevre koruma, sosyal refah, personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Chery Türkiye hakkında...Chery International, pazarı daha iyi anlamak ve kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Eylül 2022’de, Türkiye’de yüzde 100 iştirak ile Chery Türkiye’yi kurdu. Chery Türkiye, Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların Türkiye’deki lojistiği, satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket, tüm ticari satışlardan sorumlu olmak üzere; satış, satış sonrası, bayi ağı geliştirme, iletişim ve diğer departmanlarını kurdu. Faaliyetlerini 7 bölgede toplam 34 yetkili satıcı ile sürdürüyor. Şirket, 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 olmak üzere üç SUV modelini pazara sundu. Bu üç model, işçilik açısından üst düzey mükemmellik, tasarım açısından şıklık ve en yüksek teknolojik konfigürasyona sahip olmasıyla beğeni topluyor. 7 koltuklu SUV TIGGO 8 PRO, ihtişamı, lüks hissi ve güçlü duruşuyla başarılı iş adamları için en iyi seçim olarak öne çıkıyor ve 4 ay üst üste D-SUV pazarında ilk sırada yer alıyor. TIGGO 7 PRO, konfor ve eğlence açısından aile SUV’ları arasındaki ilk tercih oluyor. OMODA 5 ise; fütüristik, şık ve dinamik tarzıyla genç veya kendini genç hisseden kullanıcılara hitap ediyor. Daha detaylı bilgi için Chery web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.cherytr.com


JAECOO hakkında...Tamamen yeni bir off-road markası olan JAECOO ismi, Almanca “Jäger-Avcı” ve İngilizce “Cool-Havalı” kelimelerinin birleşiminden esinlenerek ortaya çıkarıldı. Bu kaynaşma, hem off-road hem de şehirli karakterleri yakalarken, aynı zamanda cesur bir keşif ve sarsılmaz bir azim misyonu veren, rafine bir tasarım ve kaliteyi yansıtıyor. 10 yılı aşkın ortak girişim deneyimiyle Chery grup, “Klasiğe Dayalı, Klasiği Aşan” marka felsefesiyle hareket ediyor. Kendini yeniliğe ve atılımlara adayan JAECOO, üstün dört tekerlekten çekiş performansı, dikkat çekici güvenlik özellikleri ve ileri görüşlü akıllı teknolojilerle yeni şehir içi off-road trendine öncülük ediyor. Marka, hassas lüksün genlerini miras alarak, İngiltere, Almanya ve diğer ülkelerin tasarım ve kalite deneyimini harmanlayarak şehir içi off-road SUV dünyasında yeni standartlar belirliyor. JAECOO, gelecekte şehirli seçkinlere daha konforlu ve daha çevre dostu bir seyahat deneyimi sağlamak üzere daha verimli ve çevre dostu bir arazi performansı ortaya çıkararak, tüm yol becerilerini yeni enerji çözümleriyle birleştirecek ve sürdürülebilir kalkınma kavramını aktif olarak destekleyecek.

 

1 yorum:

  1. Peki yedek parça sikintisi nasıl çözülecek . Malum son zamanlar da çıkan araçlar 30 gnnden fazla parça bekliyor . Asıl soru bu . Piyasa da yedek parça sikintisi var

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..