Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli Elektrikli Motorda Türk imzası; Joyce Teknoloji ve EVRY Elektrikli Araçlar'dan

Joyce Teknoloji, EVRY Elektrikli Araçlar işbirliğiyle Türkiye’nin kalkınma hamlesine yerli motorla güçlü bir katkı sağlayacak.Yeni nesil elektrik motor ile dışa bağımlılığı azaltmayı hedeflediklerini vurgulayan Joyce Teknoloji CEO'su Eren Efe Erkan, Joyce desteği ile EVRY Elektrikli Araçlar’ın geliştirdiği sıvı soğutmalı BLDC motorun bu alanda öncü rol oynayacağını söyledi.TOGG İÇİN ÇALIŞMAYA HAZIRIZ

Benzer teknolojiyle TOGG ile yerli motor geliştirmenin en önemli hedeflerinden biri olduğunu dile getiren Eren Efe Erkan, “Milli gururumuz TOGG'tan sonra ülkemizde tanıtımları başlayan L7 sınıfı için tasarlanan ve ülkemizin dışa olan bağımlılığını sonlandıran yeni nesil sıvı soğutmalı elektrik motorlarıyla Türkiye, elektrikli araç pazarında diğer ülkelerin önüne geçebilecek. L7 sınıf araçların prototip motorlarını teslim etmeye başladık. Sıradaki hedefimiz ise TOGG için motor üretmek” diye konuştu.
Elektrikli motorların şehir içi ulaşımına önemli bir alternatif sunduğunu belirten Joyce Teknoloji CEO'su Eren Efe Erkan, gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını belirterek, joyceteknoloji.com adresinde bütün bu yenilikleri sektörle paylaştıklarını sözlerine ekledi.

Türkiye'nin ilk lityum pilli otomobili Joyce One ve Karavan Show

2 yorum:

  1. Togg un motoru Alman Bosh. Aynı kalitede motor üretirlerse tabi ki kullanılmalı.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yerli araçta, Türkiye'de imal edilen ve sağlam, kaliteli ürünler mutlaka yerini almalı..

      Sil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..