Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli, canlı yayınla dünyaya tanıtılacak

26 Şubat Pazartesi günü Türkiye saatiyle 11.30'da gerçekleşecek dünya lansmanı, internetten (canlı) izlenebilecek. Renault, E-Tech elektrikli ve E-Tech full hybrid ürün gamının yanı sıra interaktif avatarı Reno'yu da fuarda tanıtacak. Renault, 26 Şubat - 3 Mart 2024 tarihleri arasında 91. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda, Salon 4'te bulunan 2.900 metrekarelik stantta yer alacak.Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli’nin tanıtılacağı basın toplantısı 26 Şubat Pazartesi günü Türkiye saati ile 11.30’da başlayacak ve https://events.renault.com/en/ linkinden canlı olarak yayınlanacak.Renault,– R5VOLUTION IS A FRENCH THING – temasıyla oluşturduğu stantta elektrikli ve hybrid olmak üzere en güncel modellerini sergileyecek:E-Tech %100 elektrikli: Renault 5, Megane ve Scenic 

E-Tech  full hybrid: Espace ve RafaleRenault 5 E-Tech electric, biri 52 kWh kapasiteye sahip olan ve 400 km'ye kadar WLTP menzil sağlayan iki batarya seçeneği sunuyor.

Yılın ilk yarışında tanıdık bir otomobil var; Renault 5 Turbo

Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli, Renault'nun interaktif avatarı Reno'yu içeren ilk model olacak. Ziyaretçiler, standın ortasında konumlanan sergileme alanında akıllı seyahat arkadaşı Reno ile sohbet ederek etkileşime girme imkanı yakalayacak.


 Fuarda ayrıca iki Ampere teknolojisi de sergilenecek:


Yeni AmpR Small platformu (Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli, B segmenti EV platformunu kullanan ilk model olacak.)

Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli’nin yeni motoru, çift yönlü şarj cihazı ve optimize  bataryasıyla dikkat çekecek..

 Ayrıca Renault standında markanın ikonik modeline yönelik Renault 5 ürünleri de yer alacak. Fuarda konumlanan The Originals mağazasında Bonzini Langırt, Shapers Club sörf tahtası, Saint James yünlü kazak ve Plume elektrikli scooter gibi Fransız markalarıyla tasarlanan ve üretilen ürünler satılacak.


  Fransız startuplar ile benzersiz beş ortak proje

Renault, Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli ikonik aracının tanıtımını, ulaşım sektöründeki beş Fransız startup ile birlikte yürüttüğü bir program olan “5 Movements” ile zenginleştiriyor. Program kapsamında ilk katlanır yelkenli bot, ilk elektrikli BMX, ilk elektrikli jet ski, ilk elektrikli kar scooterı ve ilk elektrikli foil sörf tahtası olmak üzere 5 ulaşım aracı geliştirildi. Her bir ortak proje toprak, su, hava veya kar gibi doğal bir unsurdan ilham alıyor. Ayrıca tüm bu ulaşım araçları yenilikçi, kompakt ve yüksek performanslı olarak öne çıkıyor. 

Renault'ya biri efsane Renault 5 olmak üzere 14 yeni model geliyor, elektrikli veya hibrit olarak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..