Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Tüm Fiat ticari araçlarda 30.000 TL 30 ay %0 faiz fırsatı

Kasım ayında Fiat’dan ticari araç alacak olanları çok özel fırsatlar bekliyor. Fiat ticari araç modelleri için Kasım ayına özel kredi kampanyası sayesinde 30.000 TL 30 Ay 0% faizli kredi avantajı ile yepyeni bir Fiat Doblo, Fiorino ya da Ducato sahibi olunabiliyor.
Fiat ayrıca; 10 Numara Fiat programına dahil olanlara özel 1000 TL takas indirim avantajı sunuyor. "www.10numarafiat.com" adresinden

detaylarına erişilebilen program kapsamında, ticari araç sahibi olmak isteyenler, tüm yasal yükümlülüklerle ilgili bilgilere kolayca ulaşabiliyor ve "10 Numara Fiat" programıyla yetki belgesi çıkarma, yenileme ve takip işlemleri konusunda da ayrıcalık ve indirimlerden yararlanabiliyor.

Fiat Doblo

Şık çizgileri, bir arazi aracı görünümü veren boyutları Yeni Doblò Combi’yi benzerlerinden ayırıyor. Yeni Doblò Combi’de size, ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, işinize bol bol yetecek kadar geniş alan var. Geniş iç hacmiyle Yeni Doblò, ferah ve rahat yolculuklar sunuyor. Koltuklar, gerek kumaş seçimleriyle gerekse formlarıyla, yaşayacağınız konforu müjdeliyor. Döşemelerin rengi, aracınızın ferah ortamıyla bütünleşiyor ve size rahat yolculukların tadını çıkarmak kalıyor.


Yeni Doblò güvenliğiniz için teknolojinin tüm olanaklarını kullanıyor. 4 sensörlü ABS; elektronik fren dağılım sistemi EBD; dinamik sürüş kontrol sistemi ESP ve yokuşlarda kalkışı kolaylaştıran Hillholder gibi en gelişmiş elektronik donanımlar ile ileri seviyede güvenlik sağlıyor. Ayrıca maksimum koruyucu güvenlik için kontrollü deforme olabilen güçlendirilmiş gövdesi, yolcuların hem baş hem de gövdesini koruyan yenilikçi yan ve ön hava yastıkları ile donatıldı.


 Fiat'tan fırsatlar devam ediyor


Fiat Ducato
Şık dış tasarımıyla sınıfında en iyi araç tasarımına sahip modellerden biri olan Fiat Ducato, hafif ticari araç kavramıyla birlikte güçlü bir dinamizm, güvenlik, kalite ve dayanıklılık hissini ortaya koyuyor. “İşlevselliğe bağlı tasarım” anlayışını bir adım daha ileri götüren Ducato’nun yeni özellikleri arasında, motor performansını artırmaya yardımcı olan geniş krom boyalı ızgara, bakım ve tamir maliyetini azaltmak üzere tasarlanmış üç parçalı ön tampon ve geniş motor kaputuyla, segmentinde ilk defa kullanılan led gündüz farlarıyla donatılmış küçük darbelerden etkilenmemesi için yüksek konumlandırılmış yeni ön farlar yer alıyor. Konforlu ve son derece ergonomik bir iç kabin sunan Ducato’da yer alan hız sınırlandırma özellikli hız kontrol ünitesi, konforlu ve güvenli bir sürüşe olanak veriyor.


10 Numara Fiat programı ve Fiat ticari araç modelleri hakkında detaylı bilgiye Fiat web sitesinden ve www.10numarafiat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..