Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN.

Yeni Mercedes-Benz A-Serisi'nin 4 boyutlu reklam filmi, vizyonda

 kendi sınıfında ilkMercedes Benz, adından söz ettirmeye devam ediyor..Sıradışı reklam filmiyle Yeni A Serisi; Mercedes-Benz Türk’ün, özel hazırladığı proje kapsamında, sinema izleyicileri 4 boyutlu reklam filmini deneyimliyor. Türkiye’de bir markanın iletişiminde ilk kez kullanılan bu yöntem ile Mercedes-Benz Türk
sektördeki öncülüğünü, iletişim alanına da taşıyor.
Bir reklam filmi ilk kez bu kadar çok hissedilerek izleniyor.
İstanbul Marmara Forum AVM'de açılan ve Türkiye'de uzun metrajlı filmleri 4DX olarak izleme imkânı sunan sinema salonunda gösterilmek üzere Mercedes-Benz Türk tarafından hazırlanan yeni Mercedes-Benz A-Serisi reklam filmi ile sinema seyircileri bir reklam filmini ilk kez bu kadar çok hissederek izliyor. Bugüne kadar reklam filmlerini sadece izleyebilen ve duyulabilen sinemaseverler, yeni Mercedes-Benz A-Serisi 4DX reklam filmi ile reklamdaki rüzgârı hissedebiliyor, hatta kokuyu alabiliyor.

Sis, hareket, koku, su buharı ve ışık efektlerinin kullanıldığı yeni Mercedes-Benz A-Serisi reklam filminde, dumanlar yükseldiği anda sinema salonu da dumanlarla doluyor. Otomobil hareket ettiği anda ise izleyiciler koltuklarında hareket etmeye başlıyorlar. Filmdeki karakter ormanda koşarken salona orman kokusu yayılıyor ve Mercedes-Benz yıldızının ekranda çıkmasıyla salonda onlarca yıldız yanıp sönmeye başlıyor. Sinema salonu çıkışındaysa Mercedes-Benz ekibi tarafından hediyelerle karşılanan izleyiciler unutulmaz bir deneyim yaşıyorlar.
Yeni Mercedes-Benz A-Serisi 4DX reklam filmi, 31 Aralık Perşembe gününe kadar sinemaseverlerin izlenimine sunuluyor.

Künye bilgileri:
Marka
Mercedes-Benz Otomobil
Marka Temsilcisi
NilüferYıldırım
Ajans
LimonSocial
Müşteri İlişkileri
Begüm Büklüm
Proje Ekip Lideri
Hacı Bayhan
Proje Yöneticisi
Mert Ergül
Yapım Şirketi
Dinamo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..