Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Skoda Fabia

Bir, Çek ve Volkswagen markası olan Skoda, B sınıfındaki aracı Fabia'yı makyajlarken özellikle Volkswagen Grubu'nun başını ağrıtan dizel motora da veda ediyor!
Aracın derinlerdeki Volkswagen (önceki nesil otomobiller)  genleri zorda olsa fark edilebiliyor!

Otomobilin gövde rengi ve jant  seçenekleri artarken LED içeren far ve stop lambaları dikkat çekiyor.

Skoda Kodiaq, Dakar Rallisi’ni Tamamlayan İlk Skoda Oldu

Fabia'nın motorizasyon sistemi ise 3 silindirli, 1000 cc hacimdeki benzinli bir motora sahip.Bu motor; 60, 75, 95 ve 110 beygir seçenekleriyle 5-6 manuel ve 7 ileri otomatik şanzıman çeşitleriyle yola çıkıyor..

Makyajlı Fabia'da döşeme ve kişiselleştirilebilen bilgi-eğlence sistemleride güncellemeden, nasibini alan yerler.


En çok satan otomobil, en küçük motorla çok daha ekonomik7 yorum:

 1. Ön farların alt kısmı olmamış sanki. Keşke biraz daha düz hatlı olsaymış.

  YanıtlaSil
 2. Farların altındaki LED lerin yerleşimi daha güzel bir tasarımla yapılabilirmiş!

  YanıtlaSil
 3. Skoda Fabia makyajla çok çirkinlemişti. Fiesta bunun yanında kedi gibi kalır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen katılıyorum. Kirpi suratlı Fiesta gerçekten bundan bin kat daha yakışıklı ve kaliteli. Skoda bu makyajın aynısı Octavia'ya da uygulamıştı sınıfının en yakışıklı otomobilini en çirkin otomobili haline getirmeyi başarmıştı. Skoda umarım bu makyajı Octavia ve Fabia'dan sonra Superb'e de uygulamaya kalkmaz. Eğer kalkarsa Superb de satmaz

   Sil
  2. Skoda'nın Octavia'ya uyguladığı makyajda gözden kaçırdığınız birşey var. Skoda makyajlı Octavia'da çift parçalı far grubu kullamıştı. Bu çift parçalı far grubu bizlere Mercedes'leri hatırtatıyor. Ancak şu bir gerçek ki makyajlı Octavia ne kadar çirkinse Fabia da bir o kadar çirkin

   Sil
 4. Şaka mı bu? İnanılmaz bir değişim olmuş, tebrik etmek lazım. Bir kasa ancak bu kadar güzel makyajlanabilirdi. Klasik VW sıkıcılığı işte daha ne beklenebilirdi ki. Volkswagen'in tasarımları ne ki Skoda'nın ki ne olsun kesinlikle sınıfındaki en çirkin tasarım olmuş!!!

  YanıtlaSil
 5. Siz Çubuk adam bile tasarlayıp çizemeyen güruh .Kalkıp aracın tasarimina laf atıyorsunuz.Daha ne olsun 19 numara araç işte. Dağılın gidin bı..

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..

TRT Spor Haberler